Pulse Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Pulse Dizi, konusu, cast, oyuncuları, 2.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb puanı, hangi ülke dizisi, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

29.10.2020
Pulse Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Pulse Dizi, konusu, cast, oyuncuları, 2.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb puanı, hangi ülke dizisi, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

20 Temmuz 2017‘de Avustralya kanalı olan ABC tarafından yayınlanan Avustralya yapımı dizidir. Toplam 8 bölüm ve tek sezondan oluşan dizi, 7 Eylül 2017’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. Peter Andrikidis, Jennifer Leacey ve Ana Kokkinos gibi isimlerin yönetmenliğini üstlendiği yapımın senaryosunu Paul Gerard Kennedy kaleme aldı. Ülkemizde özellikle tıpçıların ilgisini çeken dizi, IMDb‘de 6,6’lık puana sahip olabildi. Bölümleri 60 dakikadan oluşan yapımın Türkçe adı ise ‘Nabız’ Dizinin oyuncu kadrosunda, Claire van der Boom, Andrea Demetriades, Arka Das, Pallavi Sharda, Blessing Mokgohloa ve Susie Porter gibi isimler yer alıyor.

Pulse Konusu

Dizinin konusu, bir nakil ona ikinci bir şans sunana kadar, her şeye sahip olan, yüksek uçan bir finansal analist olan Frankie’nin hikayesinne odaklanıyor. Hayatını kurtaran adamdan esinlenen Frankie, büyük bir eğitim hastanesinin kardiyo-torasik ve böbrek koğuşlarının yüksek riskli, yüksek basınçlı dünyasında çalışarak ve öğrenerek, rotasını kendisi doktor olmak için değiştirir. Başarılı yüksek pilot Frankie Bell, kronik böbrek yetmezliği nedeniyle yeryüzüne düşürüldüğünde, alternatif bir geleceği hedefler. Sekiz yıldır pratisyen doktor olarak ikinci yılına Renal rotasyonda ilk gününe başlıyor. Başkalarını kurtarmak için ikinci şansını kullanmaya kararlı olan Frankie, hastalıklı bir sağlık sistemiyle yüzleşmeli ve en zorlu zorluğuyla, yani bırakmayı öğrenerek yüzleşmelidir.

Pulse Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda, Claire van der Boom, Andrea Demetriades, Arka Das, Pallavi Sharda, Blessing Mokgohloa ve Susie Porter gibi isimler yer alıyor.

Claire van der Boom – Frankie Bell
Andrea Demetriades – Lou Tannis
Arka Das – Tabb Patel
Pallavi Sharda – Tanya Kalchuri

Blessing Mokgohloa – Rowan Mitri
Susie Porter – Maggie Cutter
Dalip Sondhi – Rupert Steele7
Penny Cook – Carol Little
Liam McIntyre – Eli Nader
Owen Teale – Chad Berger
Renee Lim – Monica Lee
Lara Lightfoot – Scrub Theatre Nurse
Troy Harrison – Sam Mendosa
Melissa Bonne – Zoe Mendosa
Thuso Lekwape – Enrico
Jelena Milinkovic – Kelly Reid

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle