Ragnarok Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman? - Yorum Güncel

Ragnarok Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

Ragnarok dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, yorumları, karakterleri, 3.sezon ne zaman, Otis kim, Maeve kim, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

19.08.2020
Ragnarok Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

Ragnarok dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, yorumları, karakterleri, 3.sezon ne zaman, Otis kim, Maeve kim, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 31 Ocak 2020’de yayınlanan Netflix Norveç tarafından üretilen fantastik gençlik dizisidir. Dizinin Adam Price tarafından yaratılan dizi, ilk sezonuyla beğeni topladı. İlk sezonu 6 bölümden oluşan yapım, 2.sezon onayı almayı başardı. IMDb’de 17 bin kişi tarafından oylandı ve 7,5’lik puana sahip oldu. Dizinin yönetmenliğini Mogens Hagedorn ve Jannik Johansen üstlendi. Dizinin kadrosunda David Stakston, Jonas Strand Gravli, Herman Tømmeraas, Theresa Frostad Eggesbø ve Synnøve Macody Lund gibi isimler yer alıyor.

Dizi konusu

Magne, anne ve kardeşi ile birlikte Norveç’in taşrasında bulunan Edda kasabasına geri döner. Edda’da eğitim hayatını sürdürecek olan Magne, İsolde adında çevresel sorunlara duyarlı bir kız ile tanışır. İsolde ile arkadaşlığı Edda’da yaşanan sıradışı olayları daha çabuk kavramasına ve olayları takip etmesine neden olacaktır. Edda’nın önde gelen zengin ailesi Jutul’ların esrarengiz hareketleri ve Dünya sorunlarına karşı aşırı umarsız oluşu Magne’nin tepkisini kısa sürede üzerine çeker. Jutul’ların aslında gerçek bir aile olmadığı ve Magne’nin de mitolojik yanı hikayenin seyrini değiştirmeye yetecektir.

Ragnarok oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda David Stakston, Jonas Strand Gravli, Herman Tømmeraas, Theresa Frostad Eggesbø ve Synnøve Macody Lund gibi isimler yer alıyor.

David Stakston – Magne
Jonas Strand Gravli – Laurits
Herman Tømmeraas – Fjor
Ylva Bjørkaas Thedin – Isolde
Theresa Frostad Eggesbø – Saxa
Emma Bones teenstrup – Turid
Gísli Örn Garðarsson – Vidar
Synnøve Macody Lund – Ran
Odd-Magnus Williamson – Erik
Kathrine Thorborg Johansen – Ida

Ragnarok 2.sezon ne zaman?

Dizi Netflix tarafından 2.sezon onayını almayı başardı. 2021 yılında 2.sezonu ile ekranlara gelecek. Ancak kesin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

  1. mehmet dedi ki:

    ragnarok 2 sezon ne zaman cıkacak ?