Real Time Love 3 | Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Real:Time:Love 3 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 4.sezon ne zaman, fragmanı, mydramalist puanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

19.11.2020
Real Time Love 3 | Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Real Time Love 3 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 4.sezon ne zaman, fragmanı, mydramalist puanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

İlk olarak Ağustos 2019’da yayınlanmaya başlayan Kore yapımı dizilerden biridir. İlk sezonu 1 bölümden oluşan dizi, 2.sezonu ile Ocak 2020’de yayınlandı ve 8 bölümden oluştu. 21 Şubat 2020’de 2.sezonun yayın maratonu tamamlanan yapım, 14 Ağustos 2020’de 3.sezonu ile ekranlara geldi. 8 bölümden oluşan 3.sezon 2 Ekim 2020’de yayın maratonunu tamamladı. Naver Tv ve vlive adlı dijital platformlar tarafından yayınlanan dizinin bölüm süreleri 15 dakikadan oluşuyor. Gençlik, komedi ve okul kategorilerinde yer alan dizi, Mydramalist’te 7,8’lik puana sahip oldu. Kasım 2020’nin sonlarına doğru 4.sezonun yayınlanması bekleniyor.

Real Time Love 3 konusu

Dizinin konusu, 18 yaşındakilerin dürüst ve meraklı hikayelerini takip eden sitcom benzeri bir internet dramasıdır. On yıl en iyi arkadaş olduktan sonra, dürüst ve kendine güvenen bir çift haline gelmeleri altı ay oldu. Ama bir hata yüzünden gizli bir ilişki mi başlattılar? On dokuz yaşındaki öğrencilerin gerçek aşkı hakkında bir web sitcomu. İlk sezonda yaşanan olayların ardından Hong Yeon, yeni bir erkek arkadaş bulduğunu açıklayarak okulda onun hakkında dolaşan dedikodularla ilgilenir.

Real Time Love 3 oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Park Si Young, Choi Hyun Wook, Lee Won Jung, Heo Won Seo ve Park Ji Young gibi isimler yer alıyor.

Park Si Young – Hong Yun
Choi Hyun Wook – Moon Ye Chan
Lee Won Jung – Yook Deok Jin
Heo Won Seo – Lee Dong Hwi
Park Ji Young – Kim Ih Ji
Park Ji Young – Kim Ih Ji
Kim Do Ah – Go Yun Yi
Kim Gun – Hong Gil Dong
Koo Ja Keon – Woo Hyun
Kim Ji Hun – Woo Hyun’s friend

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle