Regl Külodu Nasıl Kullanılır? - Yorum Güncel

Regl Külodu Nasıl Kullanılır?

05.05.2022
Regl Külodu Nasıl Kullanılır?

Regl döneminde ihtiyaç duyulan hijyen ve rahatlık koşullarının sağlanması günlük hayatın sorunsuz bir şekilde devam edebilmesi için önemlidir. Yaşanabilecek potansiyel olumsuzlukları gidermek adına üretilmiş bir ürün olan regl külodu, ileri tekstil teknolojisinden yararlanarak tasarlanmış dahiyane ürünlerdir.

Regl Külodu Nasıl Çalışır?

Regl Külodu ne işe yarar ve nasıl çalışır gibi birçok farklı sorunun cevabı olarak; birçok farklı kumaştan üretilmiş külotlar olan Kiklou Regl Külotları, akıllı katman adı verilen yapısıyla sıvıyı hızla emer, hapseder, sıvı geçirmez özel katmanı sayesinde sızdırmaz ve rahatlık sağlar. Cilde değen katman, nemi hızlı cildinden uzaklaştıran geçirgen bir katmandır. Hemen sonraki emici çekirdek katman sistemiyse sıvıyı tutar ve hapseder. Sıvı geçirmez, sızdırmaz, çok yüksek nefes alabilirliğe sahip membranlı katman giysilerin, çarşafların ve diğer her şeyin lekesiz kalmasını sağlar. Dayanıklı ve toparlayıcı dış kumaşım ise akıllı tekstil katmanlarını sımsıkı tutarak külodun senelerce giyilebilmesi için ihtiyaç duyduğu desteği sağlar.

Regl Külodu Kaç Saat Kullanılabilir?

Hafif-normal kanama yaşanan günler ve yoğun kanama yaşanan günler için olmak üzere iki farklı emicilik seviyesine sahip olarak üretilen regl külotları, kanama yoğunluğuna göre kullanıldığı takdirde 10-12 saat kullanılabilir. Kanamaların kişiden kişiye ve günden güne değişeceği hesaplanarak tam bir saat aralığı verilemeyeceğinden kontrol ederek kullanmak gerekir.

Herhangi Başka Bir Ürün Gerektirir Mi?

En sağlıklı ve rahat olacak şekilde regl sürecinin geçirilmesini sağlamak adına tasarlanmış ürünler olan Kiklou Regl Külotları, tampon veya günlük ped gibi ürünlerin kullanılması ihtiyacını ortadan kaldırır. Kiklou Regl Külotları sıvıyı emer, hapseder ve sızdırmaz. Aynı zamanda hava almayı sağlayan ürünler olduğundan koku yapmayan Kiklou Regl Külotları sağlıklı, rahat ve güvenli bir şekilde regl boyunca kullanılabilir.

Ne Kadar Dayanıklıdır?

Kullanım ve bakım talimatlarına uyulduğu takdirde senelerce işlevini koruyan Kiklou Regl Külotları, sızdırmaz, kuru, rahat, esnek ve sağlıklı olmaya devam eder.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.