Ren Altını Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

08.07.2023
Ren Altını Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

Ren Altını (Rheingold) filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Gerçek ama sıra dışı bir yaşam öyküsünün anlatıldığı bir suç ve müzik macerasıdır.

Paramparça” ve “Yaşamın Kıyısında” filmlerinin yönetmeni Fatih Akın’ın yazıp yönettiği film, Ünlü Kürt – Alman rapçi Giwar Hajabi’nin gerçek hayat hikayesinden esinlenilerek kaleme alındı.

Filmin başrolünde Alman aktör ve müzisyen Emilio Sakraya yer alıyor.

IMDb’de 6,8’lik bir puana sahip olan yapım 2 saat 18 dakikadan oluşuyor. “Reingold” filmi 7 Temmuz 2023‘de sinemaseverler ile buluşacak.

Ren Altını Filmi Konusu

Film konusu, Giwar Hajabi namı diğer Xatar’ın gettodan müzik listelerinin zirvesine uzanan hayat yolculuğunu konu alıyor. 1980’lerin ortasında Irak’tan Almanya’ya geldikten sonra kendini dipte bulan Xatar, küçük bir suçluyken zamanla büyük bir büyük bir satıcıya haline geldi. Bir sevkiyat sırasında uyuşturucu madde kaybolunca Xatar, kartele olan borcu ödeyebilmek için birkaç arkadaşıyla birleşerek ciddi sonuçları olacak ve sonunda kendisini Irak hapishanesinde bulacağı bir altın soygunu planlar.

Ren Altını Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Xatar rolünde Emilio Sakraya Jesse Albert, José Barros, Felix Bold, Shaima Boone, Ruben Brinkman, Tyrese Bukenya, Kazim Demirbas, Meto Ege, Hussein Eliraqui, Julia Goldberg, Karim Güneş ve Doğa Gürer gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Jesse Albert – Hausmeister
José Barros – Der Dicke
Felix Bold – Zivilpolizist Rainer
Shaima Boone – University Teacher
Ruben Brinkman – Clubbesitzer
Tyrese Bukenya – Basketballer
Kazim Demirbas – Ayhan Aus Mardin
Meto Ege – Nachbar
Hussein Eliraqui – Cem
Julia Goldberg – Leila
Karim Günes – Ali Brecher

Film Fragmanını buradan izleyebilirsiniz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle