Reprisal Dizi | Konusu | Oyuncuları | Hulu Dizileri - Yorum Güncel

Reprisal Dizi | Konusu | Oyuncuları | Hulu Dizileri

Reprisal dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman, IMDb puanı, fragmanı, incelemesi, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

27.10.2020
Reprisal Dizi | Konusu | Oyuncuları | Hulu Dizileri

Reprisal dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri,cast, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman, IMDb puanı, fragmanı, incelemesi, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

6 Aralık 2019‘da Hulu tv platformunda yayınlanan suç, gerilim ve drama türündeki dizidir. Tek sezondan oluşan yapımın toplam 10 bölümü bulunuyor. Josh Corbin tarafından yaratılan dizi, ilk sezonunun ardından Hulu tarafından iptal edildi. Yayınlandığından bu yana seyirci sayısı giderek arttıran dizi hakkında merak artıyor. Dizinin kadrosunda Abigail Spencer, Rodrigo Santoro, Mena Massoud, Madison Davenport, Rhys Wakefield ve Bethany Anne Lind gibi isimler yer alıyor. IMDb‘de 3 bini aşkın kişi tarafında oylanan yapım, 7,5‘lik puana sahip oldu. Bölüm süreleri 41 ila 57 dakika arasında değişen dizi Amerikan yapımı.

Reprisal dizi konusu

Dizinin konusu, tek başına ölüme terk edilen bir kadının hayatta kalmasını ve bunu kendisine yapan kişilerden intikam almasını konu ediniyor. Ölüme terk edilen kadın, bunu kendisine yapan çetenin tek tek izlerini sürüyor ve bütün hayatlarını ele geçiriyor. Her bölümde farklı bir kişi ile uğraşan Kadın elinde sonunda arkasında iz bırakıyor. Ölüme terk edilen bir kadının kendisini ölüme bırakın kişilerden intikamını almasını konu alıyor.

Reprisal dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Abigail Spencer, Rodrigo Santoro, Mena Massoud, Madison Davenport, Rhys Wakefield ve Bethany Anne Lind gibi isimler yer alıyor.

Abigail Spencer – Doris Quinn
Rodrigo Santoro – Joel Kelly
Mena Massoud – Ethan Hart
Madison Davenport – Meredith
Rhys Wakefield – Matty
Bethany Anne Lind – Molly Quinn
David Dastmalchian – Johnson
Craig Tate – Earl
Wavyy Jonez – Cordell
Lea DeLaria – Queenie
Gilbert Owuor – Bash Brannigan
Shane Callahan – Bru
Brian R. Norris – Lenny
W. Earl Brown – Witt

Reprisal 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi ilk sezonunun ardından yayıncısı tarafından iptal edildi.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR