Rick and Morty 4.sezon yeni bölüm yayın tarihleri!

05.05.2020
Rick and Morty 4.sezon yeni bölüm yayın tarihleri!

Rick and Morty yeni bölüm 4.sezon 6. bölüm yayınlandı mı? 4.sezon 7.bölüm ne zaman yayınlanacak? Rick and Morty 4.sezon yeni bölümleri yayın tarihleri belli oldu mu, yeni bölüm gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Rick and Morty 4.sezon bölümleri

Rick and Morty’nin yeni bölümleri ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 4.sezon 5. bölümünün ardından ara veren dizi, 4 Mayıs’ta yayınlanan yeni bölümüyle geri döndü. 5 bölüm daha sürecek olan serüvenin yayın takvimi de belli oldu.

Rick and Morty 2013 yılında yayınlamaya başladığı günden bu yana her geçen gün izleyicisini artırmayı başaran son zamanların en uçuk kaçık animasyon dizilerinden biri. 2019’un son aylarında 4.sezonu ile geri dönen fenomen dizi, Aralık ayında ara vermiş ve aylarca devam bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı sorusunun yanıtı adeta arap saçına dönmüştü. Rick and Morty’nin 4.sezon 6 bölümü Türkiye 4 Mayıs’ta Türkiye saati ile 6.30’da yayıncı Adult Swimm’de yeniden seyircileri ile buluştu. Dizi böylelikle 4.sezonda kaldığı yerden devam etti.

Rick and Morty yeni bölüm (4.sezon) yayın tarihleri

Aylar sonra ekranlara geri dönen Rick and Morty’nin 4.sezonda yayınlanacak kalan bölümlerinin yayın tarihleri ve isimleri de belli oldu. Dizinin kalan bölümlerinin tamamı Mayıs ayı içerisinde yayınlanacak.

İşte 4.sezonda yayınlanması beklenen son 4 bölümün yayın tarihi ve isimleri:

4.Sezon 7. Bölüm – 10 Mayıs 2020
“Promortyus”

Morty, Tom adında bir uzaylıya aşık olan Jack adında yeni bir çocukla tanışır. Rick, yabancıların düşündüğü kişi olmadığı ortaya çıktığında onu kurtarmaya çalışır.

4.Sezon 8. Bölüm – 17 Mayıs 2020
“Star Mort Rickturn of the Jerri”

Summer örgüyü alır ve atkısı garaj kapısına yakalandığında, çoklu evrenin tamamen yok olmasına yol açan bir dizi olayı tetikler.

4.Sezon 9. Bölüm – 24 Mayıs 2020
“Childrick of Mort”

4.Sezon 10. Bölüm – 31 Mayıs 2020
“The Vat of Acid Episode”

Rick and Morty ne zaman Netflix’te yayınlanacak?

Dizinin sezon finali 4.sezon 10. bölümün 31 Mayıs’ta yayınlanmasından kısa süre sonra Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

YORUMLAR

canlı tv izle