Rick and Morty 5.sezon 3.bölüm ne zaman çıkacak?

Rick and Morty 5.sezon 3.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, nerede yayınlanıyor, Netflix’e ne zaman gelecek, konusu, ekşi yorumları, incelemesi, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Rick and Morty 5.sezon 3.bölüm ne zaman çıkacak?

Rick and Morty 5.sezon 3.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, nerede yayınlanıyor, Netflix’e ne zaman gelecek, konusu, ekşi yorumları, incelemesi, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Rick and Morty 5.sezon 3.bölüm hakkında

Amerika Birleşik Devletleri’nde Adult Swimm adlı yetişkin televizyonu tarafından yayınlanan animasyon dizidir. 2013 yılında bu yana yayınlanan fenomen dizi, tarzı, konusu, çizimleri ve yaptığı ofansif mizahı ile seyircisini her geçen gün arttırıyor. Geçtiğimiz yıl 4.sezonu ile yayınlanan dizi, 20 Haziran 2021 itibari ile 5.sezonu ile Adult Swimm’de yayınlanmaya başladı. 5.sezon ilk 2 bölümü ile yayınlanan bölümü izleyen diziseverlerin merak ettiği soru ise Rick and Morty 5.sezon 3.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu. Bu sorunun cevabı içeriğimizde!

Rick and Morty 5.sezon ne zaman Netflix te olacak?

Haftada 1 bölüm olarak yayınlanacak olan dizi Türkiye’de Netflix tarafından yayınlanıyor. Ancak Netflix’in yayın politikası gereği dizi, sezonun bölümlerinin tamamı yayınlandıktan sonra Netflix Türkiye kütüphanesine ekleniyor. Dizinin 5.sezonun Ağustos ayında Netflix’te olması muhtemel göz

Rick and Morty konusu

Dizinin konusu, Rick Sanchez, çılgın bir bilim adamıdır. Paralel evrenlerden, ilginç uzay diyarlarına kadar her şeye bulaşmış olan bu çılgın bilim adamı, Kızı ve damadının evinin araba garajında bilimsel çalışmalarını sürdürmektedir. Torunu olan Morty’i kendi çılgın bilimsel çalışmalarında yardım etmesi için kullanan Rick, kısa süre içerisinde torunu ile atıldığı maceralardan zevk almaya başlar. Türlü tehlikli işlerle uğraşan dedesi Rcik ile macera yaşamaktan ilk başlarda Morty hoşlanmasa da zaman içerisinde dedesinin çılgın dünyasına kapılacaktır. Tuhaf ve tehlikeli yolculuklardan tek etkilenen Morty değil bütün aile olacaktır. Kızı Beth, Damadı Jerry vge Morty’in ablası olan bir diğer torunu Summer da Rick’in bu çılgın dünyasından nasibini alacaktır.

Rick and Morty seslendirenler

Dizinin karakterlerini seslendiren orjinal kadro şu şekilde:

Justin Roiland – Rick Sanchez
Chris Parnell – Jerry Smith
Spencer Grammer – Summer Smith
Sarah Chalke – Beth Smith
Kari Wahlgren – Jessica
Dan Harmon – Birdperson
Maurice LaMarche – Abradolph Lincler
Tom Kenny – Squanchy
Ryan Ridley – Additional Voices
Brandon Johnson – Mr. Goldenfold
Cassie Steele – Tammy

Rick and Morty Türkçe seslendirenler:

Rick – Barış Özgenç
Morty – Barış Özgenç
Jerry – Müfit Coşkun
Summer – Nihan Omuz
Beth – Sema Kahriman

Çevirmen: Serdar Öktem
S.Teknisyeni: Ozan Duran
S.Yönetmeni: Müfit Çoşkun

Rick and Morty 5.sezon 3.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 5.sezon 3.bölümü 4 Temmuz 2021’de ABD’de adult Swimm tarafından yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.