Rick and Morty’nin 4 .sezon 6.bölümü ne zaman yayınlanacak? - Yorum Güncel

Rick and Morty’nin 4 .sezon 6.bölümü ne zaman yayınlanacak?

17.12.2019
Rick and Morty’nin 4 .sezon 6.bölümü ne zaman yayınlanacak?

Rick and Morty 4.sezon 6.bölüm ne zaman yayınlanacak? merak ediliyor. Rick and Morty 4.sezon, Netflix, Adult Swimm, yayın tarihi gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Rick and Morty’nin 4. Sezonun yayın tarihinin ardından dizinin seyircilerinin çektiği çile bitmek bilmiyor. Netflix’te yayınlanmasına günler kala Rick and Morty’den seyircileri biraz daha bekletecek bir haber geldi. Dizinin bölümleri Cartoon Network’ün yetişkin kanalı olan Adult Swimm’de 4. Sezonun ilk 5 bölümü yayınlanmıştı. 10 bölüm olacağı daha önce açıklanan dizinin 6. Bölümün dizinin yayın gününde yayınlanmaması merak konusu oldu.  

Rick and Morty’de 4.sezon 6.bölüm belirsizliği

Merakla beklenen açıklama dizide Summer karakterini seslendiren Spencer Grammer’dan geldi. Grammer, ABD’de bir yayın kuruluşuna verdiği röportajda dizinin 4.sezon bölümlerinin ikiye bölündüğünü ve ilk 5 bölümünün ardında Ocak ayına kadar dizinin yayınlanmayacağını söyledi. Sezonun kalan bölümlerinin ise Ocak 2020’de yayınlanmaya başlayacağını açıkladı. Uzun süredir beklenen ve yeni sezonu da 10 bölümden oluşan dizinin sezonunun da 2’ye bölünmesi dizi seyircilerinin sezonun tamamını izlemek için biraz daha sabretmesi gerektiği anlamına geliyor.

Rick and Morty’nin 4.sezonunun 2.kısmı ne zaman Netflix’te olacak?

Dizinin yeni sezonunun Netflix’te neden olmadığı da merak konusu olmuştu. Dizinin asıl yayıncı kanalı olan Adult Swimm tüm bölümleri yayınlamadan Netflix’in yer vermeyeceğinin belirtmesinin ardından dizinin 22 Aralık’ta Netflix’te olacağını duyurmuştu. Ancak burada da Rick and Morty’nin yeni sezonunu bekleyen Netflix abonelerine de kötü haberimiz var. Zira Rick and Morty, Aralık ayında 4.sezonu ile ilk 5 bölümü ile Netflix’te olacak. Sezonun kalan 5 bölümü ise yılbaşından sonra dizinin yayınlanmayan bölümlerinin yayınlanmasının ardından Netflix’te olacak. Bu da abonelerinin ABD’de Adult Swimm’in yayınlamasını beklediği seyircilerden daha uzun süre daha beklemesi gerektiği demek oluyor.

Rick and Morty’nin 4. Sezonunu bütün halinde izlemek isteyenler tüm bölümler yayınlandıktan sonra izleyebilecekler. Dizinin tadını çıkaranlar, en çok sabredenler olacağı ve daha huzurlu izleyeceği kesin.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR