Road Home Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

08.06.2023
Road Home Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Road Home 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

14 Mart 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 30 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

iQiyi ve Mango TV tarafından yayınlanan dizi, romantik ve drama türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Yu Cui Hua üstleniyor.

Dizi 31 Mart 2023’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jing Bo Ran, Tan Song Yun, Baby Zhang, Li Min Cheng, Zhang Qiao Er, Zhang En Shuo, Wang Hao ve Liang Tian gibi isimler yer alıyor.

Haftada 7 bölüm yayınlanan dizi The Road Home adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 8,3‘lük puana sahip oldu.

Road Home konusu

Dizinin konusu, Gui Xiao ve Lu Yan Chen okulda bir ortaokul oyun alanında buluştu. İlk görüşte birbirlerine aşık oldular. Ve büyüdükçe birbirlerine olan hisleri daha da güçlendi. Ayrılmaz hale geldiler ve hayatlarının geri kalanını birlikte geçirmeyi umdular. Ancak hayatın onlar için başka planları vardır.

Gui Xiao’nun aile koşulları değişir. Ve Lu Yan Chen özel bir polis memuru olarak eğitimini bitirir ve bu onu ülkenin tamamen farklı bir yerine götürür. Lu Yan Chen’in eğitimi zor, fiziksel ve yoğun. Bu arada Gui Xiao, kendisini finans dünyasına götürecek bir kariyer yoluna girer. Artık farklı dünyalarda yaşıyor olmalarına rağmen aşkları hâlâ güçlüdür ve uzun mesafeli bir ilişkiyi sürdürmeye çalışırlar. Bu yavaşlar – yıllar sonra bir gün Gui Xiao, Lu Yan Chen’i bir kez daha aramak için özel bir neden bulur.

Road Home oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jing Bo Ran, Tan Song Yun, Baby Zhang, Li Min Cheng, Zhang Qiao Er, Zhang En Shuo, Wang Hao ve Liang Tian gibi isimler yer alıyor.

Jing Bo Ran – Lu Yan Chen/ “Lu Chen”
Tan Song Yun – Gui Xiao
Baby Zhang – Meng Xiao Shan
Li Min Cheng – Qin Ming Yu
Zhang Qiao Er – Duan Rou
Zhang En Shuo – Qin Xiao Nan
Wang Hao – Hai Dong
Liang Tian – Lu Zheng
Sha Bao Liang – Gui Yan Shan
Hai Ling – Cai Ya Ya
Nate Gong – Lin Nan

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle