Robert Pattinson’lı The Batman Filminden İlk Teaser Yayınlandı!

14.02.2020
Robert Pattinson’lı The Batman Filminden İlk Teaser Yayınlandı!

Matt Revees, Robert Pattinson’lı yeni Batman filminden ilk teaserını twitter adresinden yayınladı. Yeni Batman Robert Pattinson’ın merakla beklenen Batman kostümünü gördüğümüz teaser ile filme dair beklentiler yükseldi. The Batman filmi önümüzdeki sene vizyona girecek filmler arasında yer alıyor.

The Batman Filmi Hakkında

Geçmişte Michael Keaton, Christian Bale ve Ben Affleck gibi isimler tarafından canlandırılan DC’nin efsanevi karakteri Batman, bu kez Robert Pattinson ile vücut bulacak. İkonik siyah pelerini sırtına geçiren Pattinson, Caped Crusader lakaplı kahramanımızın gençliğine hayat verecek.

DC’nin en ünlü kahramanlarından olan Batman, uzun yıllar boyunca pek çok farklı oyuncu tarafından beyaz perdeye aktarıldı. En son şansını Ben Affleck’le deneyen DC, şimdi de daha önce Alacakaranlık ve Harry Potter ve Ateş Kadehi gibi filmlerde yıldızı parlayan Robert Pattinson’la karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 

Çoğu kişinin Robert Pattinson’ı Batman karakterine yakıştıramadığı kuşkusuz bir gerçek. Ancak The Batman filmi için yayınlanan bu ilk teaser düşüncelerinizi değiştirebilir.

Yeni Batman filminin yönetmeni Matt Reeves, kişisel Twitter hesabından The Batman filminin ilk teaser’ını paylaştı. Son derece başarılı bir kostüm tasarımıyla karşımıza çıkan yeni Batman, başarılı bir hikaye ile çok iyi şeyler başarabilir gibi gözüküyor. Dipnot olarak teaser’da yeni kostümde yer alan Batman logosunun, filmde Bruce Wayne/Batman’ın anne ve babasını öldüren silahtan yapıldığı söylentiler arasında.

Christian Bale’in başarılı Batman performansından sonra Ben Affleck’le istenilen performansa ulaşamayan Batman karakteri, yayınlanan teaser’ın ardından beklentilerimizi önemli ölçüde artırdı. Karakterimizin yeni filmde kullanacağı kostüm tasarımı ise bizden geçer not aldı.

Yeni Batman Kostümü Daredevil kostümüne Benzetildi..

Matt Revees‘in Batman filmi için yayınladığı ilk teaserın ardından sosyal medyada gündem oldu. Bir kısım kostümü ve Robert Pattinson’lı Batman fikrine sıcak bakmaya başlasa da, bir kısım yeni Batman kostümünün

The Batman Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Yayınlanan teaser, Robert Pattinson’ın Batman’i hakkındaki soru işaretlerini önemli ölçüde ortadan kaldıracak gibi duruyor, ancak filmin çıkış tarihi için biraz daha beklememiz gerekiyor. Yapılan açıklamaya göre yeni Batman filmi 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.

The Batman Teaser – İlk fragman

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.