Royal Rumours 2023 Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

08.06.2023
Royal Rumours 2023 Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Royal Rumours 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

15 Mart 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 24 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

Tencent Video tarafından yayınlanan dizi, romantik ve drama türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Nelson Chau üstleniyor.

Dizi 1 Nisan 2023’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jeremy Tsui, Meng Zi Yi, Ryan Zhu, Yi Yun He, Li Qing, Su Meng Yun, Zhang Xin Yi ve Jiang Shan gibi isimler yer alıyor.

Haftada 5 bölüm yayınlanan dizi Time of Creation adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 8,1‘lik puana sahip oldu.

Royal Rumours konusu

Dizinin konusu, Ji Yuan Su, güvenliği ve refahı Hua klanının sadakatine çok şey borçlu olan güçlü bir krallığın buz gibi Veliaht Prensidir. Hua klanı, krallığın hükümdarları tarafından kalın ve zayıf bir şekilde sıkışmış ve bir Hua klanı askeri generali, krallığın ünlü ve kesin bir zafer kazanmasına yardım etti. Ancak Ji Yuan Su, bununla seleflerinden daha az ilgileniyor. Önüne ne çıkarsa çıksın hiçbir duygu göstermiyor ve bu ona soğukluk ve kayıtsızlıkla ün kazandırdı.

Ancak, askeri generalin kızı Hua Liu Li ile karşılaştığında eşiyle tanışmış görünüyor. Bu kadın, -ilk bakışta- bir kuzu kadar uysal görünse de, her ne kadar Veliaht Prens kadar kibirli ve güçlü fikirli. Ve karşılaştıklarında, ikisi de gizlice birbirlerini alt etmeye karar verirler. Ama bu iki ateşli ruh çarpışırken, aralarında aşk yeşerebilir mi? Ve sonunda diyara barış getirmeye yardımcı olacak güçlü bir birlik oluşturabilecekler mi?

Royal Rumours oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jeremy Tsui, Meng Zi Yi, Ryan Zhu, Yi Yun He, Li Qing, Su Meng Yun, Zhang Xin Yi ve Jiang Shan gibi isimler yer alıyor.

Jeremy Tsui – Ji Yuan Su
Meng Zi Yi – Hua Liu Li
Ryan Zhu – He Yuan Ting
Yi Yun He – Ji Yuan Hao
Li Qing – Pei Ji Huai
Su Meng Yun – Tian Jia Min
Zhang Xin Yi – Yuan Wei
Jiang Shan – Du Xiu Ying
Richard Li – Yun Han
Wang Jian Xin – Hua Ying Ting
Jin Jin – Hua Chang Kong

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle