Ruhun Duymaz Dizisi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

13.07.2023
Ruhun Duymaz Dizisi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Ruhun Duymaz Dizisi, konusu, oyuncuları, nerede çekiliyor, ne zaman başlayacak, yorumları, incelemesi, karakterleri, uyarlama mı gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Dizi hakkında

24 Temmuz 2023’de yayınlanmaya başlayan Fox tv‘de yayınlanan yerli dizidir.

Orijinal hikayesi Deniz Dargı, M. Cem Görgeç ve S. Cenk Boğatur’a ait olan dizinin yönetmenliğini Aytaç Çiçek üstlenirken, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu kaleme alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Şükrü Özyıldız, Burcu Özberk, Tuğrul Tülek, Aslı Sümen, Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer ve Ülkü Duru gibi isimler yer alıyor.

Ruhun Duymaz Dizisi konusu

Onur Karasu (Şükrü Özyıldız) genç yaşında daire başkanlığına terfi etmiş başarılı bir istihbarat ajanıdır ve bir süredir Türkiye’nin en büyük kuyumculuk şirketinin sahibi Civan Koral (Tuğrul Tülek)’in peşindedir. Koral Mücevherat’ı kirli işleri için paravan olarak kullanan Civan, bir suç örgütünün Türkiye temsilcisidir. Civan’ın yaptığı yasadışı işlerle ilgili belgeleri evindeki kasada sakladığını düşünen Onur, eve girip çıkabilmek için Civan’ın kardeşi Hilal (Aslı Sümen) ile sevgili olur. Civan’ın yurt dışına yerleşeceğini öğrendiğinde onu elden kaçırmadan belgeleri alabilmek adına Onur ani bir kararla Hilal’e evlenme teklif eder. Planı nişan günlerinde kasayı açmak ve kardeşinin nişanı için orada olan Civan’ı tutuklamaktır. Hesaba katmadığı şey ise; Hilal’in yakın arkadaşı Ece (Burcu Özberk) olur. Ece Onur’un ne işler çevirdiğini anlamaya çalışırken; Onur tarafından yakalanması onun da planlarını alt üst eder. Onur ve Ece; gece ve gündüz kadar iki zıt kutup, hiç istemedikleri bir biçimde birlikte çalışmak zorunda kalacaktır.

Ruhun Duymaz Dizisi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Şükrü Özyıldız, Burcu Özberk, Tuğrul Tülek, Aslı Sümen, Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer ve Ülkü Duru gibi isimler yer alıyor.

Şükrü Özyıldız – Onur
Burcu Özberk – Ece
Tuğrul Tülek – Civan
Aslı Sümen – Hilal
Şehsuvar Aktaş,
Zuhal Gencer,
Ülkü Duru,

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle