Sadakatsiz (Unfaithful) Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Sadakatsiz (Unfaithful) Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

17.10.2021
Sadakatsiz (Unfaithful) Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Sadakatsiz (Unfaithful), konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, Netflix, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

10 Mayıs 2002’de vizyona giren ABD yapımı filmdir. Toplam süresi 2 saat 4 dakikadan oluşan film, dram, romantik ve gerilim türünde yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini Adrian Lyne üstlenirken, senaryosunu Alvin Sargent ve William Broyles Jr. kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Richard Gere, Diane Lane, Olivier Martinez, Erik Per Sullivan, Chad Lowe ve Dominic Chianese gibi isimler yer alıyor. 90 bine yakın IMDb‘de oy alan film 6,7‘lik puana sahip oldu.

Sadakatsiz (Unfaithful) konusu

Filmin konusu, New York’lu bir banliyö çiftinin evliliği, karısı zina dolu bir kaçamak yapınca tehlikeli bir şekilde ters gider.

Connie Sumner’ın sevgi dolu bir kocası, güzel bir evi ve harika bir oğlu var ama daha fazlasını istiyor. Bir gün bir taksi çağırmaya çalışırken yakışıklı bir yabancı ona yaklaştığında, ona takıntılı hale gelir ve sonunda bir ilişkiye başlar. Ama bencil davranışları kısa sürede onu yakalar..

Sadakatsiz (Unfaithful) oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Richard Gere, Diane Lane, Olivier Martinez, Erik Per Sullivan, Chad Lowe ve Dominic Chianese gibi isimler yer alıyor.

Richard Gere – Edward Sumner
Diane Lane – Constance “Connie” Sumner
Olivier Martinez – Paul Martel
Erik Per Sullivan – Charlie Sumner
Chad Lowe – Bill Stone
Dominic Chianese – Frank Wilson
Erich Anderson – Bob Gaylord
Michelle Monaghan – Lindsay
Kate Burton – Tracy
Margaret Colin – Sally

Film yorumları

her karesi gerçeklerle benzenmiş olan filminbir çok sahnesinde ben bu filmi daha önce gördüm demek mümkündür. zira daha unfaıthfull un senaryosu yazılmadan çok önce cihangiririn arkasoskaklarının birinde içi kitaplarla dolu, çiçekli penceresinden insanı dans ettiren afrika ritimli müzik fışkıran evde bu senaryoya uygun bir olay yaşanmıştır.

  • boyle buyurdu zerdust / Ekşi Sözlük

saniyesinde verilen kararlarin neleri degistirebilecegini gosteren film, basta kadin bos taksiye binse gitse butun bu hadiselerin gerceklesmeyecegi bunu da filmin sonunda acik acik gosteren film.

  • penta / Ekşi Sözlük

kesinlikle yeni bir şey söylemeyen ve herşeyi erotize etmekten öte gitmeyen bir film.aşk üçgeni üstüne yapılmış nice tekrar filmden yalnızca biri.cinsel bir obje olarak bize sunulan diane lane harikulade yalnız.kadınlar içinde olivier martinez aynı şekilde…senaryonun finali ruhsuz bir biçimde ahlakçı bir zemine oturtulduğu için tam bir fiyasko.

film bazı mesajlar vermeye çalışmış ama yapamamış.
yinede kadının ilk aldatışından sonra eve trenle dönerkenki duygu karmaşası görülmeye değerdi

  • the gunslinger / Ekşi Sözlük

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.