Safir dizisi 16.bölüm yorumları (Ekşi ve Sosyal Medya)

18.12.2023
Safir dizisi 16.bölüm yorumları (Ekşi ve Sosyal Medya)

Safir dizisi 16.bölüm yorumları, full izle, incelemesi, yorumları, değerlendirmesi, eleştirisi, analizi, ekşi sözlük yorumları, twitter yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

ATV’de her Pazartesi yayınlanan ve yeni bölümleri ile sosyal medyada çokca konuşulan Safir dizisinin yayınlanacak son bölümü ile ilgili yorumları sizler için derledik. işte dizinin 16.bölümü ile ilgili Ekşi Sözlükte girilen entryler ve twitter’da yapılan yorumlar..

Dizinin bölümü yayınlandıktan sonra yorumları burada olacak.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

Safir dizisi 16.bölüm yorumları (Sosyal Medya)

Safir dizisi 16.bölüm yorumları (Ekşi Yorumları)

YORUMLAR

  1. sevgi dedi ki:

    yaman ve ferayenin sürekli birbirlerinin ağızlarının içine girerek konuşması ve sürekli öpüşme ve sks isteklerinden midemiz bulandı,aşk değil aralarındaki,aşk bakışla olur sürekli öpüşme ve seks isteği değildir..seyirciye geçen derin temizbir aşk değil,her yerde öpüşmek ve ilk fırsatta yatmak isteği.. hiç böyle bir dizi görmemiştim,sürekli ağız ağıza konuşup,sevgi yok bu aşk dedikleri şeyde.. gerçekten tiksiniyorum artık,sadece ateş ve ömer dede için bakıyorum.. tek dürüst kişi de ateş..

  2. yeşim dedi ki:

    artık final yapsın bu dizi.. feraye ve yaman öpüşüp koklaşmalarından sevgi barındırmayan aşklarını görmek istemiyoruz. diğer oyunculara ve onların dışındaki konulara odaklanamıyoruz.. ateş kuşlarındaki gülayşe barbaros..ali ve mercan gibi daha inandırıcı ve seyirciye geçen gerçek aşkmış gibi olmalı..gerçekten mide bulandırıyor sürekli öpüşme ve ağızlarının içine girerek konuşmaları..diğer oyunculara yazık valla.yaman karakteri saplantılı bir aşk,karşısındaki kız da yamana bir şey olmasın kim ölüyorsa ölsün modunda..ateş ve güneş yakıştı..

canlı tv izle