Sahte Profil benzeri diziler (Fake Profile)

20.06.2023
Sahte Profil benzeri diziler (Fake Profile)

Sahte Profil benzeri diziler, dizisi tarzı diziler, benzeri yapımlar, filmler, içerikler, gibi aramalarınıza yogü listelerden yanıt bulabilirsiniz.

Sahte Profil benzeri hakkında

Netflix’te geçtiğimiz ay yayına giren ve kısa sürede Netflix Top 10’da kendine yer bulan dizi, büyük beğeni ile izlendi. IMDb puanı için yüksek olmasa da izlenme açısından yayıncı Netflix ve aboneleri gayet diziden memnun gibi görünüyor.

Biz de Yogü listeler olarak Fake Profile dizisini beğenenler ve benzeri dizilerle izleme maratonuna devam etmek isteyenler için bir liste hazırladık.

Gelin listemize göz atalım!

Sahte Profil benzeri diziler listesi

The Fall (2013-2016)

The Fall dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 4.sezon ne zaman yayınlanacak, IMDb puanı, Ekşi yorumları, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL'den yanıt bulabilirsiniz.
The Fall dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 4.sezon ne zaman yayınlanacak, IMDb puanı, Ekşi yorumları, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Belfast polisinin bir seri cinayet soruşturması durdurulunca, bu durumu araştırmak için Dedektif Şefi Stella Gibson göreve getirilir. Görünüşte soğuk ama çok tutkulu bir polis olan Stella bu katili yakalamaya kararlıdır. Sevgi dolu bir baba maskesi altında soğuk kanlı cinayetler işleyen adamla Stella’nın paylaştıkları şeyse ortak karmaşıklıklarıdır.

Fatal Attraction (2023)

Ölümcül Cazibe, hızla kontrolünden çıkan bir ilişkinin sonuçlarıyla uğraşan bir adamı anlatıyor. Şimdiye kadar yapılmış en iyi erotik gerilim filmlerinden birinin TV uyarlaması olan Fatal Attraction dizisi, kendisine tehlikeli bir şekilde takıntılı hale gelen bir kadınla ilişkiye başlayan evli bir baba hakkında.

Sex/Life (2021-2023)

Sex Life 2.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, yayın tarihi oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, Netflix Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL'den yanıt bulabilirsiniz.
Sex Life 2.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, yayın tarihi oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, Netflix Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sex/Life, cinsel dinamikler ve cinsel kimyanın yıkıcı gücü etrafında dönen başka bir ilgi çekici dizi. Sex/Life, huzurlu ev hayatıyla ilgili hayal kırıklıklarının eski bir erkek arkadaşıyla olan erotik geçmişini saplantı haline getirdiğini gören banliyö annesi Billie’yi (Sarah Shahi) takip ediyor.

Dirty John (2018-Günümüz)

Dizinin ilk sezonu, görünüşte mükemmel John Sheehan (Eric Bana) ile olan evliliği, kendisine anlattığı hikayelerdeki tutarsızlıkları keşfettikçe çözülmeye başlayan zengin Debra Newell’i (Connie Britton) konu alıyor ve bu da onun yeni kocasının bir hastalığı olabileceğinden şüphelenmesine neden oluyor.

The Undoing (2020)

The Undoing yorum, konusu, oyuncuları, ekşi, dizi, dizisi, yorumları, fragman, cast, incelemesi, IMDb, Netflix, altyazılı izle, 2 sezon ne zaman, 2.sezon, review gibi aramalarınız için yorumguncel.com'u takip edebilirsiniz.
The Undoing yorum, konusu, oyuncuları, ekşi, dizi, dizisi, yorumları, fragman, cast, incelemesi, IMDb, Netflix, altyazılı izle, 2 sezon ne zaman, 2.sezon, review gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Dizi, varlıklı bir çiftin oğulları cinayetle suçlandığında hayatlarının alt üst olmasını konu alan katmanlı bir polisiye roman. Fake Profile gibi dizi arayanlar için oldukça ideal bir yapım.

Behind Her Eyes (2021)

Gözlerinin Ardında, Behind Her Eyes Dizi yorum, ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, türkçe dublaj, dizi yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix gibi aramalarınız için yorumguncelcom'u takip edebilirsiniz.
Gözlerinin Ardında, Behind Her Eyes Dizi yorum, ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, türkçe dublaj, dizi yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

bu İngiliz gerilim dizisinde de evli bir adamın hayatına giren bir kadın anlatılıyor. Behind Her Eyes’da bekar bir anne, esrarengiz patronuyla bir ilişki yaşarken aynı zamanda karısıyla arkadaş olur. Hâlâ zorlayıcı sürprizlerle dolu olsa da, bu doğaüstü psikolojik hikayede seks ve güç dinamikleri üç ana karakter arasında değişirken, dizi, Fake Profile’ın yüksek dramasını atmosferik, karamsı bir tonla değiştiriyor.

You (2018-2024)

You 4.sezon olacak mı, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, yorumları, Ekşi, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL'den yanıt bulabilirsiniz.
You 4.sezon olacak mı, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, yorumları, Ekşi, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Netflix’teki en iyi seri katil dizilerinden biri olduğunu ince bir şekilde açığa çıkarmadan önce romantik bir dizi kılığına giren bir dizi olan You, romantik saplantının sonuçlarına rahatsız edici bir bakış sunuyor.

The Stranger (2020)

Çok satan gerilim yazarı Harlan Coben’in romanından uyarlanan Netflix’in tartışmalı dizisi The Stranger, sözde mutlu bir ailenin hayatlarını işgal eden ve içindeki sırları açığa çıkaran bir yabancının başka bir hikayesini konu alıyor.

Obsession (2023)

Obsession Dizi yorum, yorumları, film yorumu, film analizi, ekşi, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, Netflix, 2023, Charlie Murphy, Richard Armitage gibi aramalarınız için yorumguncel.com'da kalın.
Obsession Dizi yorum, yorumları, film yorumu, film analizi, ekşi, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, Netflix, 2023, Charlie Murphy, Richard Armitage gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Fake Profile’daki Miguel ve Camila’nın dinamiğine en çok benzeyen, toksik, güçlü bir şekilde çekici ve etrafındaki her şeyi mahvetmeye mahkum olan dinamiği tasvir ediyor. Dizi, oğlunun nişanlısı Anna’ya (Charlie Murphy) duyduğu ani ve yoğun ilgi nedeniyle hayatını kargaşa içinde bulan, sıkı yara almış başarılı çocuk doktoru William’ı (The Stranger yıldızı Richard Armitage) konu alıyor.

Beef (2023-günümüz)

Beef Dizi yorumları, yorum, film yorumu, film analizi, ekşi, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, Netflix, 2023, Steve Yeun, gibi aramalarınız için yorumguncel.com'da kalın.
Beef Dizi yorumları, yorum, film yorumu, film analizi, ekşi, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, Netflix, 2023, Steve Yeun, gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

birbirlerinin hayatlarına yıkıcı bir şekilde dolanan iki yabancının başka bir hikayesini anlatıyor. Sahte Profil’den farklı olarak Beef, cinsel çekimle değil, yabancı Danny (Steven Yeun) ve Amy’nin (Ali Wong) bir yol kavgası olayının ardından birbirlerine karşı zehirli saldırganlıklarını çıkarmaya başladıkları için ani, şiddetli kızgınlıkla ilgiliyor.

YORUMLAR

canlı tv izle