Saklı Dizisi Yorumları / Ekşi Sözlük İlk Tepkiler - Yorum Güncel

Saklı Dizisi Yorumları / Ekşi Sözlük İlk Tepkiler

29.11.2021
Saklı Dizisi Yorumları / Ekşi Sözlük İlk Tepkiler

Saklı Dizisi yorumları, dizi yorumları, ekşi, dizisi yorum, yorum, inceleme, analizi, ekşi, hangi diziden uyarlama, müzikleri, 2.sezon olacak mı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Blu tv yeni dizisi The Affair uyarlaması Saklı ile yerini aldı. Sıkça farklı platformlarda karşımıza çıkan dizi, yayınlandığı günden bu yana sosyal medyanın da gündeminde. Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar, Zuhal Olcay, Nur Sürer, Erdal Küçükkömürcü, Janset gibi birçok ünlü oyuncunun yer aldığı dizi İspanya’dan sonra ikinci kez Türkiye’de uyarlanıyor. Peki dizinin izleyenleri soluğu sosyal medyada bu kez olumlu mu olumsuz olarak mı aldı dersiniz? Yine ekşide gömüldü, twitterda övüldü dersek şaşırmayın. O zaman hiç vakit kaybetmeden Saklı dizisi yorumları ve ekşi sözlük ilk tepkilerine göz atalım.

Saklı Dizi | Konusu | Oyuncuları | Blu tv Dizileri

Saklı Dizisi Yorumları

Saklı Dizisi Yorumları / Ekşi Sözlük İlk Tepkiler

the affair’in türkiye uyarlamasını adı. fakat tv kanallarında değil.
evet değil, orijinal içerik üreticisi blutv’de. gerçekten ilginç bir girişim, blutv’den insanların beklentisi bu değil bence.
tv izleyicisi buna ilgi gösterebilir ama digital izleyicisi açar the affair izler.

  • istebuarimaya

blutv’nin the affair uyarlaması dizi. ben the affair’i de izlerken bizim dizi kurgularıyla o kadar çok benzerlikler buldum ki bundan çok iyi uyarlama olur diye iç geçirdim. hatta paralel evrende türk dizilerinin kaliteli, sofistike hali olsa olsa böyle bir şey olurdu dedim. bunu biraz açacağım ama önce casting konusunda bir değerlendirme yapmam gerekiyor.
-defne kayalar: helen’dan daha iyi helen olur, süper seçim.
-fırat çelik’i noah yapmışlar herhalde, yanlış tercih. halbuki çok güzel cole olurdu.
-şimdi the affair 5 sezon, ruth wilson gittikten sonra hikayenin ekseni kaydı. yani uyarlaması da hayli zor. blutv 1, bilemedin 2 sezon için anlaşmıştır, o yüzden hangi sezonun hangi kısmı uyarlanır ayrı bir dert ama madem the affair uyarlıyorsun claes bang’in (sacha mann) kayıp ikizi tayanç ayaydın’ı niye kullanmazsın

  • dans ve israr

blutv’nin yeni işi..

akıcılığı gayet iyi geldi ama 2. bölümde giren jeneriğe hayran kaldım. müzikle inanılmaz uyumlu olmuş..
karakterlerde oturmuş ee daha ne.. izleyin izlettirin

  • birazsakin

bir olmamışlık olduğu çok bariz.bunu yazmaya gelmiştim fakat herkes bundan bahsetmiş zaten.ucuncu bolumdeyim umarım acilir.

  • tobiasrieper

daha iyi bir uyarlayamama izlediğimi hatırlamıyorum.
konuyu bilmeden oyuncuları gördüğümde heyecanlandım izlemeye başlayınca uyarlama olduğunu gördüm yine sıkıntı değil ama bu kadar mı yazık edilir hem o kaliteli oyunculara hem paraya.
yönetmen bence sadece orijinaldeki sahneleri taklit etmiş çekerken. orijinaldeki hiçbir duygu geçmiyor izleyiciye.
yani kısaca şaka gibi parodi gibi bir şey olmuş bu tarz platformlar için.

keşke diziyi 1 bölüm olarak çekselermiş, fazlasıyla yeterli olurmuş. son 9 bölüm gereksiz olmuş.
izlerken bir ara bitmeyen ve kendini sürekli tekrarlayan bir kabusun içine düştüm gibi geldi. sona erdiğinde kedimizin 2 günün ardından bulunduğu an kadar sevinç ve neşe ile doldum.

  • ruhsuzkozmonot

üçüncü bölümden bildiriyorum, defne kayalar’ın oyunculuğu bile kurtaramamış. oyunculuklar o kadar kötü ki müsamere izliyor gibi hissediyorum. ozan’ın replikleri de ayrıca olmamış, sakil. bitiririm ama öyle zaman geçsin, iş yaparken arkadan aksın şeklinde.

  • bebeler

blutv daha çok müşteri için dizi istiyor. yönetmen elinde bir film var para kazanmak istiyor. izleyici nerflixten bıkmış türkçe eser istiyor. sonra bu üç manyak bi kahvede oturup sen de film var ben dizi istiyorum buna da ne versek izler diyorlar. o halde bi bu filmi diziye çevirelim herkes mutlu olsun diyorlar.

  • m ingiltereyi
  1. bölümdeki ahmet rıfat şungar sahnesi çok iyiydi.
  • erik ile antep fistigi

oyunculara dublaj mı yapılıyor acaba diye izlemeye çalıştığım ancak başarısız olduğum dizi. gerçekten artık bu kadar mükemmel konuşan insanlar yaşıyor mu bu hayatta ne bu ısrar? abartısız söylüyorum her oyuncu mükemmel bir türkçe konuşuyor ne bir devrik cümle var ne kısaltma ne yanlış kelime seçimi. her şey bu kadar mükemmel olunca iğreti duruyor. lan kim duraksayarak ‘şaka, şaka yaptım hehe’ falan diyor hayatında

  • welateme dersim
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.