Şansın Tokyay Kimdir? Tivibu Spor Spikeri - Yorum Güncel

Şansın Tokyay Kimdir? Tivibu Spor Spikeri

Şansın Tokyay kimdir, hayatı, kariyeri, nereli, kaç yaşında, instagram hesabı, yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, twitter, Tivibu Spor spikeri, ekşi gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

22.02.2021
Şansın Tokyay Kimdir? Tivibu Spor Spikeri

Şansın Tokyay kimdir, hayatı, kariyeri, nereli, kaç yaşında, instagram hesabı, twitter, yaşı, boyu, kilosu, hangi takımlı, Survivor, Mert Ersan, eğitim, ekşi, biyografi, sevgilisi, Tivibu Spor spikeri, ekşi gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Şansın Tokyay Kimdir?

Şansın Tokyay 1989 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Eğitim hayatı ile ilgili kesin bir bilgi bulunmuyor. Sayen Tokyay isminde bir kız kardeşi vardır.

Kariyeri

2012 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor yarışmasına katıldı ve gönüllüler takımında yer aldı. Survivor’da yarışırken bir kaza sonucunda kısa süreli bir hafıza kaybı yaşadı. Survivor yarışması ile ekranlarda yer alıp tanındı. Survivor’dan ayrıldıktan sonra BJK Tv’de çalışmaya başlayarak sunuculuk ve spikerlik kariyerine adım attı. BJK Tv’de ilk olarak Cihangir Gökdoğan ile birlikte Kartalın Günlüğü isimli programı sundu. Ardından yine BJK Tv’de Rota Potada isimli basketbol programının sunuculuğunu üstlendi. Bir süre BJK Tv’de çalıştıktan sonra NTV Spor kanalına transfer oldu. NTV Spor’da da basketbol üzerine bir program yaparak Basketbol Havası isimli program ile birçok basketbolcuyu programında konuk etti. Daha sonra NTV Spor’dan ayrılarak Tivibu Spor kanalında çalışmaya başladı. Tivibu Spor’da Her Gün Spor, Her Akşam Spor, Her Sabah Spor ve Hafta Sonu Spor isimli programları sunmasının yanı sıra Haberler isimli program ile gündemdeki haberleri izleyicilere aktardı. Bunun yanında Basket Dergisi isimli dergide muhabirlik yaparak birçok röportaja imza attı. Tivibu Spor’da Ribaund ve Zirvedekiler isimli programlarda da yer aldı. 2019 yılında FIBA Dünya Kupası’nı yerinde takip etmek için muhabir olarak Çin’e gitti ve turnuva hakkında bilgilerve haberler aktardı.

Şansın Tokyay günümüzde hala Tivibu Spor kanalındaki görevine devam etmektedir. Başarılı sunumu ile şimdiden dikkat çeken spikerler arasında göstertilmektedir.

Şansın Tokyay ekşi yorumları

-Akıcı diksiyonuyla, canlı ses tonuyla tivibu spor izleme sebebi. Şu sıralar sunduğu akşam bülteni spor kanallarında en izlenilebilir programlardan biri.

-beşiktaş tv’de rastlamamla beraber sempatimin tavan yaptığı güzellik. o ne sevimliliktir öyle

Şansın Tokyay Yaşı | Kaç Yaşında?

32

Boyu

1.73

Kilosu

53

Nereli?

Ankara

Şansın Tokyay Instagram hesabı

@sansintokyay

Sevgilisi

Mert Ersan

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.