Saygı 2.sezon 6.bölüm ne zaman yayınlanacak? Blu tv - Yorum Güncel

Saygı 2.sezon 6.bölüm ne zaman yayınlanacak? Blu tv

23.10.2021
Saygı 2.sezon 6.bölüm ne zaman yayınlanacak? Blu tv

Saygı 2.sezon 6.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Saygı 2.sezon 6.bölüm hakkında

Dizi, Behzat Ç.’de anti bir karakter olmasına rağmen oldukça sevilen Ercüment Çözer‘i merkezine alıyor. Ancak dizi Behzat Ç’nin aksine Ankara’da değil İstanbul’da geçiyor. Yılın başında açıklanan dizi, Ekim 2020 itibari ile Blu tv’de yayınlanmaya başladı. İlk sezonda 8 bölümü yayınlanan dizi büyük beğeni toplarken irdelediği konusu ile de olumlu eleştiriler aldı. Dizi 23 Eylül 2021 tarihi itibariyle 2.sezonu ile seyircisi ile buluştu. Saygı 2.sezon 6.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusuna yanıt arayan okuyucularımız yanıtı içeriğimizde bulabilir.

Dizinin 2.sezonunda Nejat İşler, Miray Daner, Boran Kuzum, Erkan Can, gibi gibi isimler yer alıyor. Yeni sezonda diziye Damla Sönmez ve Sarp Akkaya gibi isimler yer alıyor.

Saygı konusu

Dizinin konusu, Behzat Ç.’nin kötü kahramanı Ercüment Çözer’i merkezine alıyor. Ankara’da kirli işlerinin yanında Ercümet Çözer’in İstanbul’da bambaşka bir hayatı vardır. Saygısızlığa gelemeyen iş adamı Çözer, yaşadığı kentte kendisine saygısızlık yapanlar için bazı kurallar koyar ve bu kurallara bağlı olara kişileri rehabilite (cezalandırmaya) etmeye başlar. Ancak Ercümet’in bu sistemin içerisinde adım atarken iki gencin kendi adaletlerini sağlamaya çalıştığına televizyonda şahit olur. Bu gençleri tanımak ve onlara yardım etmek için araştırmaya başlar. Kısa sürede onlara ulaşır ve Kendi adaletini yansıtacak bu gençlere kol kanat gerer. Ancak işler sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.

Saygı oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda, Nejat İşler, Miray Daner, Boran Kuzum, Erkan Can, ve Rojda Demirer gibi gibi isimler yer alıyor. Yeni sezonda diziye Damla Sönmez ve Sarp Akkaya gibi isimler dahil oluyor.

Nejat İşler – Ercüment Çözer
Boran Kuzum – Savaş
Miray Daner – Helen
Rojda Demirer – Hasret
Erkan Can – Yavuz
Tansu Biçer – Halit
Eren Demirbaş –
Damla Sönmez – Arya
Sarp Akkaya –

Saygı 2.sezon 6.bölümü ne zaman çıkacak?

Dizinin 2.sezon 6.bölümü 28 Ekim 2021’de saat 19.00’da Blu tv’de yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.