Saygı 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Blu tv - Yorum Güncel

Saygı 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Blu tv

Saygı 2.sezon onayı aldı mı, olacak mı, ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, 2.sezonu çıkacak mı, 2.sezon ne zaman yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, imdb, cast, incelemesi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

03.09.2021
Saygı 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Blu tv

Saygı 2.sezon onayı aldı mı, olacak mı, ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, 2.sezonu çıkacak mı, 2.sezon ne zaman yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, imdb, cast, incelemesi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Saygı 2.sezon hakkında

2019 yılında Blu tv‘nin hamlesi ile Efsanevi Türk dizilerinden biri olan Behzat Ç. 6 yılın ardından yeni sezonu ile geri dönmüştü. Geçmiş sezonlara göre kadrosunda bazı değişiklikler olsa da seyircisini 4.sezonu ile de memnun etmeyi başaran dizi, daha sonra dizinin başrol oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun isteksizliği nedeniyle devam edememiş onun yerine aynı yapım ve senaryo ekibiyle Behzat Ç.’nin spin off’u olan Saygı dizisi ortaya çıkarıldı. Dizi, Behzat Ç.’de anti bir karakter olmasına rağmen oldukça sevilen Ercüment Çözer‘i merkezine alıyor. Ancak dizi Behzat Ç’nin aksine Ankara’da değil İstanbul’da geçiyor. Yılın başında açıklanan dizi, Ekim 2020 itibari ile Blu tv’de yayınlanmaya başladı. İlk 7 bölümü yayınlanan dizi büyük beğeni toplarken irdelediği konusu ile de olumlu eleştiriler aldı. Dizi ilk sezonun 15 Aralık’ta yayınlanacak olan ilk sezon 8.bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Peki Saygı 2.sezon olacak mı?

Saygı Konusu

Dizinin konusu, Behzat Ç.’nin kötü kahramanı Ercüment Çözer’i merkezine alıyor. Ankara’da kirli işlerinin yanında Ercümet Çözer’in İstanbul’da bambaşka bir hayatı vardır. Saygısızlığa gelemeyen iş adamı Çözer, yaşadığı kentte kendisine saygısızlık yapanlar için bazı kurallar koyar ve bu kurallara bağlı olara kişileri rehabilite (cezalandırmaya) etmeye başlar. Ancak Ercümet’in bu sistemin içerisinde adım atarken iki gencin kendi adaletlerini sağlamaya çalıştığına televizyonda şahit olur. Bu gençleri tanımak ve onlara yardım etmek için araştırmaya başlar. Kısa sürede onlara ulaşır ve Kendi adaletini yansıtacak bu gençlere kol kanat gerer. Ancak işler sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.

Saygı Dizi İnceleme

Dizi Türkiye’de son yıllarda yaşanan olumsuz toplumsal konular üzerine de bir bakış açısı sunması açısında hem duyarlı bir görüntü çizerken senaryo açısından da oldukça tutarlı ilerliyor. Konunun işleniş biçimin Behzat Ç.’den farklı olması ama bir o kadar da Ercüment Çözer dokusunun korunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira bu konuda Nejat İşler’in de oyunculuğu büyük öneme sahip. Belki de tek eksik hep Ercü ile görmeye alıştığımız ve çok da sevdiğimiz bir diğer karakter Memduh Başgan’ın dizide olmaması. Onun dışında henüz sezon finali yayınlanmamış ve ilk 7 bölümünü izlemiş biri olarak diyebiliriz ki, Blu tv orjinal içerikleri içerisinde bu dizi, en az Masum ve Bozkır kadar kaliteli ve tutarlı. Ayrıca bir derdi var bu dizinin ve Türkiye’nin de böyle dizilere daha çok ihtiyacı var.

Saygı 2.sezon oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda, Nejat İşler, Miray Daner, Boran Kuzum, Erkan Can, ve Rojda Demirer gibi gibi isimler yer alıyor. Yeni sezonda diziye Damla Sönmez ve Sarp Akkaya gibi isimler dahil oluyor.

Nejat İşler – Ercüment Çözer
Boran Kuzum – Savaş
Miray Daner – Helen
Rojda Demirer – Hasret
Erkan Can – Yavuz
Tansu Biçer – Halit
Itır Esen –
Eren Demirbaş –

Damla Sönmez –

Sarp Akkaya –

Saygı 2.sezon olacak mı?

Dizinin 2.sezon yayın tarihi yayıncı Blutv tarafından açıklandı. Saygı 2.sezonu ile 23 Eylül 2021’de Blu tv’de olacak.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.