See Dizi | Konusu | Oyuncuları| 2.sezon ne zaman?

09.06.2020
See Dizi | Konusu | Oyuncuları| 2.sezon ne zaman?

See dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, Jason Momoa, kaç bölüm, kaç sezon, Apple+ dizileri, 2.sezon ne zaman, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Apple+’ın çıkış dizilerinden biri olan See, Kasım 2019’da yayınlanan 8 bölümlük bir dizidir. Dizinin senaryosunu Peaky Blinders’ın tasarımcılarından olan Steven Knight ile Açlık Oyunları serisinin son üç filminde yönetmen koltuğunda yer alan Francis Lawrence birlikte yazdı. Game of Thrones’da Kral Drogo karakteri ile ön plana çıkan Jason Momoa’nın başrollerinde yer aldığı dizi, 7,6’lık İMDb puanına sahip. Aksiyon distopya türünde yer alan dizinin yayıncısı ise Apple+’dır.

See Dizi konusu

Distopik bir geleceğin çok ötesinde, insan ırkı görme duygusunu kaybeder ve toplumla etkileşim kurmak, inşa etmek, avlamak ve hayatta kalmak için yeni yollar bulmak zorunda kalır. Görme yetisini yitiren insanlığın , hayatta kalmak için yeni yollar aramaktadır. Ne var ki yeni hayata gelen ikiz bebeklerin görme yetisiyle doğması işleri karıştıracaktır.

See Dizi Oyuncuları ve karakterleri

Jason Momoa – Baba Voss
Sylvia Hoeks – Kraliçe Kane
Hera Hilmar – Maghra
Christian Camargo – Tamacti
Archie Madikwe – Kofun
Nesta Cooper – Haniwa
Yadira Guevara-Prip – Yay Aslanı
Alfre Woodard – Paris
Josh Blacker – Cadılık savaşçı
Christian Sloan – Büyücü Ayura
Franz Drameh – bot ayakkabı
Tantoo Kardinal – Hayalperest
Mojean Aria – Gether Bax
MMarilee Talkington – Souter Bax
Peter Bryant – Lord Dune
Bree Klauser – Matal
Hiro Kanagawa – Lord Unoa

See 2.sezon ne zaman çıkacak?

Dizi Apple+’ın beğeni toplayan dizilerinden biri olmayı başardı. Yayıncı Apple+ dizinin 2.sezonu ile döneceğini açıkladı. Ancak dizinin 2.sezonu ile ilgili henüz net bir tarih açıklanmış değil. Bu yılın sonuna doğru yeni sezonun çıkması beklenen dizi ile ilgili haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

See Dizi Fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle