See You in My 19th Life Dizi | Konusu | Oyuncuları

04.06.2023
See You in My 19th Life Dizi | Konusu | Oyuncuları

See You in My 19th Life dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, mydramalist puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Dizi hakkında

17 Haziran 2023 itibariyle yayınlanmaya başlayacak olan 2023 yapımı Güney Kore dizisidir. Toplam 12 bölümden oluşan dizi romantik ve drama türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Shin Hye Sun, Ahn Bo Hyun, Ha Yoon Kyung, Ahn Dong Goo, Kim Shi Ah ve Park So Yi gibi isimler yer alıyor.

İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan dizi, aksiyon ve macera türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Lee Na Jung üstlenirken, senaryosunu Choi Young Rim kaleme aldı.

Haftada 1 bölüm olarak yayınlanacak olan yapım, Disney Plus tarafından yayınlanacak.

Dizinin ayrıca Please Take Care of Me in This Life as Well adı ile de biliniyor.

TVING tarafından yayınlanacak olan dizinin bölümleri 70 dakikadan oluşuyor.

See You in My 19th Life konusu

Dizinin konusu, Ban Ji Eum’un olağanüstü bir yeteneği var: geçmiş yaşamlarının tümünün anılarını hatırlayabiliyor. Yaklaşık bin yıldır reenkarnasyonunu tekrarlayan Ban Ji Eum, hayatını özenle yaşıyor. Önceki hayatı trajik bir kazayla yarıda kesildikten sonra, şimdiki hayatında geçmiş hayatındaki insanlarla yeniden bağlantı kurmak için yola çıkar ve 18. hayatında tanıştığı Moon Seo Ha adında bir adam bulmaya karar verir. 18. hayatına dair anılar, 19. hayatındaki romantizmi sabote edecek mi? Yoksa aşk farklı hayatlar boyunca sürecek mi?

Öte yandan, ablasının ölümüyle hayatı alt üst olan Yoon Joo Won’un küçük kız kardeşi ve peyzaj mimarı Yoon Cho Won da vardır. Çok sevdiği kız kardeşinin ölümüyle karşı karşıya kaldıktan sonra bile cesur ve kibar ama parlaklığını korumak için mücadele ediyor. Yoon Cho Won tesadüfen Ban Ji Eum ile tanışıp ablasını görünce Ban Ji Eum’un kimliğini merak eder.

See You in My 19th Life oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Shin Hye Sun, Ahn Bo Hyun, Ha Yoon Kyung, Ahn Dong Goo, Kim Shi Ah ve Park So Yi gibi isimler yer alıyor.

Shin Hye Sun – Ban Ji Eum
Ahn Bo Hyun – Moon Seo Ha
Ha Yoon Kyung – Yoon Cho Won
Ahn Dong Goo – Ha Do Yoon
Kim Shi Ah – Yoon Joo Won
Park So Yi – Ban Ji Eum
Jung Hyun Joon – Moon Seo Ha
Gi So Yoo – Yoon Cho Won
Ryu Hae Jun – Lee Ji Seok

Fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle