Sen İnandır Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

23.06.2023
Sen İnandır Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

Sen İnandır Yorumları, film yorumları, ekşi, yorum, film analizi, Netflix, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, 2023 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

23 Haziran 2023′de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Türkiye orijinal filmidir. Toplam 1 saat 44 dakikalık süreden oluşan film, romantik ve dram türünde yer alıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan, Ekin Koç, Zerrin Sümer Tunçsav, Yıldız Kültür, Naz Çağla Irmak, Çağrı Çıtanak, Kemal Okan Özkan ve Bülent Gültekin gibi isimler yer alıyor.

İzleyenlerinden 7,8’lük bir imdb puanı toplamayı başaran Netflix Türkiye filmi hakkında neler söylendi hadi gelin birlikte göz atalım.

Spoiler içermeyen içeriğimizi umarız seversiniz 😉 Yorumlarınızı bekliyoruz

Sen İnandır Film Konusu

Filmin konusu, İki işgüzar büyükanne, yetişkin torunlarına sözde tesadüfi bir karşılaşma ayarlayınca çocukluk aşkları depreşir ve eski defterler açılır.

Torunlarının evlenmesini isteyen iki işgüzar büyükanne, bu amaçla onlar için sözde tesadüfi bir karşılaşma ayarlar. Durumdan bihaber olan iki genç karşılaştıklarında, çocukluk aşkları depreşir ve eski defterler açılır.

Sen İnandır Yorumları

Sen İnandır Yorumları / Ekşi Sözlük

geçen günlerde yayınlanan merve kült klişeydi, bu klişenin de klişesi bir rezillik. ekin koç succession’da bile oynamış adamsın, ne işin var burada.
çalıştığı dergide yazı işleri müdürü olmak için bulması gereken ama kimsenin yüzünü bile bilmediği fotoğrafçı, annanesinin yazlık komşusu, film başından beri sürtüştüğü çocukluk arkadaşı çıkmasın mı.
çıkmasın artık yeter lan!
ne mafya yapımcılarmışsınız, çöktünüz tüm dijital platformların yerel yapımlarına.

  • rare

rezalet bir şey. her zaman olduğu gibi çok aptalca. bu tip şeyleri yazan, yöneten ve oynayanlar bunun için para alıyor çok ilginç. insan biraz saygın işleri kovalar yahu! yolda 20 dakika falan tahammül edebildim. sakın izlemeyin. önümüzdeki günlerde buraya güzel yorum yazacak ergenleri de dinlemeyin.

  • jealousydb

netflix ilk başlarda iyi yapımlar veriyordu , baktı izlendi bizim türk yapımcılar tezgahı açtı iş yapar diye nerde klişe uyduruk 3. sınıf film- dizi varsa itelediler iteliyorlar disney ve netflixe,
yolunu buluyorlar ..

  • zanziboy

YORUMLAR

  1. Ömer dedi ki:

    İzledim ama hiç bir anlamı olmayan bana göre zamanımı çalan 1 saat 45 dk falan boşuna baktım recep ivedik serisinde film cd si satan adamın dediği gibi bir kadınla bir erkek arasında geçiyor🤣

canlı tv izle