Sen Kiminle Dans Ediyorsun Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Sen Kiminle Dans Ediyorsun Filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Netflix, kaç yapımı, cast, trailer, wiki gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Sen Kiminle Dans Ediyorsun Filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Netflix, kaç yapımı, cast, trailer, wiki gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

15 Haziran 2018‘de vizyona giren yerli filmdir. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Leyla ile Mecnun‘un senaristi olan Burak Aksak üstleniyor. Toplam 1 saat 51 dakika süreye sahip olan yapım, komedi türünde yer alıyor. Filmin kadrosunda Demet Özdemir, Binnur Kaya, Uraz Kaygılaroğlu, Okan Çabalar, Bora Cengiz, Nergis Öztürk, Berat Yenilmez, Meltem Gülenç, Hakan Salınmış, Olivier Thouret, Lény Sellam gibi isimler yer alıyor. Film IMDb‘de bin 600’ü aşkın kişi tarafında oylandı ve 6,0’lık puana sahip oldu. Ekim 2020’de Netflix Türkiye‘nin arşivine eklenen film top 10’da yer almayı başardı.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun konusu

Filmin konusu, filmi, ailesinin vefatının ardından psikolojik sorunlarla boğuşan Aysel’in hikayesini anlatıyor. Psikiyatrının da desteğiyle sorunlarını aşabilmek için dans etmeye başlayan Aysel, dans hocası Şengül’ün de yardımıyla hayata yeniden tutunuyor ve yepyeni bir sayfa açıyor! Ancak dans dışarıdan bakıldığı kadar kolay değil, durum böyle olunca zorluklar, rekabet ve yepyeni arkadaşlıklar da işin içine karışıyor! “Şengül Dans Okulu”nun öğrencilerinden biri olarak kendini kanıtlamak isteyen Aysel, okulun en iyi dansçısı olduğunu ispat etmelidir.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun Filmi Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin kadrosunda Demet Özdemir, Binnur Kaya, Uraz Kaygılaroğlu, Okan Çabalar, Bora Cengiz, Nergis Öztürk, Berat Yenilmez, Meltem Gülenç, Hakan Salınmış, Olivier Thouret, Lény Sellam gibi isimler yer alıyor.

Binnur Kaya – Şengül
Demet Özdemir – Aysel

Uraz Kaygılaroğlu – Selim
Okan Çabalar – Metin
Bora Cengiz – Anıl
Nergis Öztürk – Ayfer
Berat Yenilmez – Doktor Şenol
Meltem Gülenç – Latife
Hakan Salınmış – Mehmet
Gülsüm Alkan – Nermin
Kivanç Baran Aslan – Pilavcı
Burak Topaloğlu – Kargocu
Hakan Akın – Apartman Yöneticisi
Cihan Talay – Kapıcı

Film yorumları

gece gece beni baya eğlendiren film. ne zamandır korsan platformlara düşmesini bekliyordum. beklentimin üstünde bir komedi filmi olmuş baya eğlendim. kötü çocuklar çok eğlencelerdi . sonunda mutlu sona ulaştılar.

  • candas (Ekşi Sözlük)

fragmanda da görüldüğü üzere son danslı sahnede they don’t care about us çalıyordu, zaten uraz filmin sonunda mj şarkısında dans ettik diyor ama bu akşam google filmlerden 2,99 tl ödemek suretiyle filmi izledik fakat o da ne, som sahne değişmiş, ne alaka la

  • ne nedir ne ne değildir (Ekşi Sözlük)

şafak sezer, ata demirer ve recep ivedik’ten daha güzel komedi filmidir. burak aksak’ın diğer filmlerinin bir tık gerisinde kalmış ama dans filmi olması bakımından komik ve güzel filmdir.

  • cicekboy (Ekşi Sözlük)

Film fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.