Senkronik Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

Senkronik Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

17.06.2022
Senkronik Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Senkronik (Synchronic) filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, Netflix, Anthony Mackie, Jamie Dornan, imdb, 2022, fragman, yönetmeni, başrolü, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Aaron Moorhead ve Justin Benson ile birlikte yönettiği ve Just Benson tarafından yazılan 2019 yılı Amerikan yapımı bilim kurgu korku filmidir. Dünya prömiyerini 2019 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapan filmin başrolünde Grinin Elli Tonu filmleri ile tanınan Jamie Dornan ve Marvel evreninin Falcon‘u olarak izlediğimiz Anthony Mackie yer alıyor. Filmde bir dizi açıklanamayan ölümü ve yeni bir tasarımcı ilacıyla olan bağlantılarını araştıran sağlık görevlilerinin yaşadıklarını konu alıyor.

Synchronic ismi ile tanıtılan film Türkiye’de 17 Haziran 2022 tarihinde vizyondaki yerini alacak. İzleyenlerinden adı geçen ilacın The Endless filminde komün üyelerinin kullandığı ilaçtan atıfta bulunması ile eleştiri toplayan film imdb’de 6,2 puan topladı. Film 1 saat 42 dakikadan oluşuyor. (Filmin güncel imdb puanı için tıklayınız.)

Senkronik Filmi Konusu

Uzun süredir birlikte sağlık görevlisi olarak New Orleans’da çalışan Steve ve Denis iki yakın arkadaştır. Bir dizi iki tuhaf vaka gören Steve ve Denis, bir gün gittikleri yardım çağrısında korkunç bir olayla karşılaşır. Bir kadının eski bir kılıçla öldürüldüğünü gören ikilinin kafası karışır. Bu gizemin peşine düşen ikili korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.

Senkronik Filmi Oyuncuları

Filmin başrolünde Grinin Elli Tonu filmleri ile tanınan Jamie Dornan ve Marvel evreninin Falcon’u olarak izlediğimiz Anthony Mackie yer alıyor.

Karakterleri

Anthony Mackie – Steve
Jamie Dornan – Dennis
Katie Aselton – Tara
Ally Ioannides – Brianna
Ramiz Monsef – Dr. Kermani
Bill Oberst Jr. – Hunchback Looter
Betsy Holt – Leah
Shane Brady – Travis

Film Fragmanı

Senkronik Film Yorumları

bir filmi ne kadar bekler ve merak ederseniz hayal kırıklığı yaşama ihtimalinizin yükseldiğini kanıtlayan justin benson ve aaron morhead tarafından yönetilen 2019 yapımı film.
filmi dün izledim. hatta eşi dostu toplayıp “bakın bu güzel film olacak” diye oturttum ekran başına. filmin ilk 10-15 dakikası hepimizi baydı ama tabi ben prensip gereği filmi sonuna kadar izlemeden yorum yapmak istemedim.

  • echia

rezalet otesi bir film,asla izlemeyin.guzel basladi ama sonrasi facia.diyaloglar sahne gecisleri resmen mide kanamasi yapar izleyende.

  • trapperbk

yine heba edilen bir konu. film inanılmaz düşük bir modda geçiyor, kamera açıları çok kötü, diyaloglar gereksiz uzun, oyunculuklar leş. next next izledik öyle bile sıktı. 3/10

  • fmgk

kendine özgü bir takipçi kitlesi olan benson & moorhead ikilisinin yeni filmi. niye bilmiyorum, bu ikilinin filmleri büyük bir potansiyel barındırıyor, ama hiçbir zaman izleyeni yere serecek yumruğu atamıyor. bu da yumruğu vuramayan filmlerinden bir diğeri. bence benson’un yazarlığı tek başına yürütmemesi gerekiyor, holivud formüllerine daha aşina bir co-writer şart.

  • goldenwand

fikir çok iyi ama işlenişi kötü olan film.

  • maximillano
Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 1]
YORUMLAR

  1. Furhan dedi ki:

    Filmi izledik. Berbat ötesi, vasat mı vasat. 2 kişi ile koca bir senaryoyu bitiriyorlar. Puan verecek olursam 10 üzerinden mecburiyetten 1. Kaybedilen koca bir 2 saat. Kimseye tavsiye etmiyorum, gittiğimize bin pişman olduk, bir daha yanından bile geçmem bu 2 oyuncunun.