Şeref Bey 7.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Şeref Bey 7.bölüm ne zaman yayınlanacak? ne zaman çıkacak, yayın tarihi, nerede yayınlanıyor, nereden izlenir, TV8 dizi gecesi, Exxen dizileri, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

08.02.2021
Şeref Bey 7.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Şeref Bey 7.bölüm ne zaman yayınlanacak? ne zaman çıkacak, yayın tarihi, nerede yayınlanıyor, nereden izlenir, TV8 dizi gecesi, Exxen dizileri, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Şeref Bey 7.bölüm hakkında

1 Ocak 2021’de yayın hayatına başlayan Türkiye’nin yeni dijital platformlarından biri olan Exxen‘de ilk bölümü ile yayınlanan komedi dizisinin 6.bölümü merak ediliyor. İlk 5 bölümü yayınlanan yapım, Exxen’in öne çıkan yapımlarından biri oldu. Yönetmenliği Onur Ünlü’nün yaptığı dizinin danışmanlığını ise Ali Atay yapıyor. Sadece Exxen abonelerinin izleyebileceği dizinin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Ecem Uzun, Ahmet Rıfat Şungar, Serhat Kılıç gibi isimler yer alıyor. Dizi 7.bölüm yayın tarihi 12 Şubat 2021 olarak açıklandı.

Şeref Bey konusu

Dizinin konusu, O romantik ve hassas olduğu kadar prensiplerine sıkı sıkıya bağlı ve son derece inatçı. Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden ve en iyi aşçılar arasında gösterilen Şeref Bey bu kez yeni bir hayat için yola çıkıyor ama hiç beklemediği sürprizler ve kim bilir belki de yeni bir aşk onu bekliyor. Şeref Bey ve manevi oğlu Baki, yıllar sonra Şile’deki eve geri dönerler. Fakat gittiklerinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Şeref Bey ve Luran Ayşe’yi kurtarmak için Abidin’in mekanına giderler ancak orada onları bir sürpriz karşılama beklemektedir! Şeref Bey’in bir de itirafı olacaktır… Bahadır, Nejat’ın kumarhanesinde ölür.

Ayşe’nin babaannesi torununun kaçırıldığını söyleyerek şikayetçi olunca, Şeref Bey gözaltına alınır. Ayşe’nin babasının kim olduğu ortaya çıkar. Tesadüfen eve gelen iki ünlü Youtuber Şeref Bey’in yemeklerine bayılırlar ve bunu sosyal medyada paylaşınca Şeref Bey’in yeri bir anda ünlü hale gelir! Şeref Bey, Neşe, Suna, Yıldız ve Luran’ı kapının önüne koyar. Nejat’ın düşmanları yanlışlıkla Şeref Bey’i kaçırınca, olanlar olur… Kaçırılan Baki, bir hastane odasında gözlerini açar. Nejat, bir kumarhane patronuna yüklü miktarda borçlanır. Luran, Nejat’ın gizli evraklarını bulur ama bu evraklarla şantaj yapmaya kalktığında büyük bir hata yapar! Nejat’ın alacaklıları Şeref Bey’in evini basarlar. Şeref Bey, Neşe, Suna ve Yıldız’ın evden ayrılmalarını ister. Yıldız, hiç beklemediği bir şeyle karşı karşıya kalır. Şeref Bey ve manevi oğlu Baki, yıllar sonra Şile’deki eve geri dönerler. Fakat gittiklerinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar.

Şeref Bey dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Ecem Uzun, Ahmet Rıfat Şungar, Serhat Kılıç gibi isimler yer alıyor.

Haluk Bilginer – Şeref Bey
Songül Öden – Neşe
Ertan Saban – Luran
Devrim Yakut – Şükran
Serhat Kılıç – Necat
Ahmet Rıfat Şungar – Baki
Beyti Engin –
Şükran Ovalı – Suna
Ecem Uzun – Yıldız

Şeref Bey 7.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 7.bölümü 12 Şubat 2021 Cuma günü Exxen’de yayınlanacak.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.