Servet Operasyonu Türk Oyuncuları

18.06.2023
Servet Operasyonu Türk Oyuncuları

Servet Operasyonu Türk oyuncuları, oyuncuları, Kaan Urgancıoğlu, Tim Seyfi, Antalya, Operation Fortune: Ruse de Guerre, En iyi aksiyon filmleri 2023, Prime Video, imdb, Jason Statham, aksiyon filmleri 2023 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Sherlock Holmes”, “Ateşten Kalbe Akıldan Dumana” ve “İntikam Vakti” gibi başarılı yapımlara yönetmenlik yapan Guy Ritchie‘nin yönetmenliğini üstlendiği 2023 yapımı sinema filmidir.

Aksiyon, komedi ve gerilim temalı filmin senaryosu Ivan Atkinson, Marn Davies ve yönetmen Guy Ritchie tarafından kaleme alındı.

Çekimleri Antalya’da gerçekletirilen film hakkında şimdilerde Servet Operasyonu Türk Oyuncuları kimler sorusu merak ediliyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Servet Operasyonu Konusu

Film, dünya için büyük bir tehdit oluşturan ölümcül silah teknolojisinin satışını önlemek için zorlu bir maceraya atılan bir ajanın hikayesini konu alıyor. M16 ajanı olan Orson Fortune, tehlikeli silahın satışını önlemek için uluslararası bir istihbarat olan “Five Eyes” tarafından işe alınır. Bu süreçte CIA teknoloji uzmanı Sarah Fidel ile çalışmak zorunda kalan Fortune, zengin bir silah tüccarının izini sürerken dünyayı dolaşmak zorunda kalır.

Servet Operasyonu Türk Oyuncuları

Çekimlerinin büyük bir bölümü Antalya’da gerçekleşen filmin oyuncu kadrosunda ünlü Türk oyuncular da yer alıyor. Yakın zamanda Yargı dizisinde izlediğimiz Kaan Urgancıoğlu, The Spy ve Atiye dizilerinde izleidğimiz Tim Seyfi de filmin kadrosunda. Filmde ayrıca Ergun Kuyucu, Ozan Ayhan ve Aksel Üstün gibi Türk oyuncular da yer aldı.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: @ygdizifilm

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: @yorumguncel/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle