Sevgili Çocuk Dizi Yorum ve Ekşi Sözlük Tepkileri

11.09.2023
Sevgili Çocuk Dizi Yorum ve Ekşi Sözlük Tepkileri

Sevgili Çocuk Dizi Yorum, ekşi, yorum, film analizi, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, 2023 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Eylül 2023 tarihinde Netflix tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix Almanya orijinali kütüphanede yerini aldı. İzleyenlerinden büyük ilgi gören dizi Netflix top 10 listesinde de ilk haftadan 2.sırada yer edinmeyi başardı.

İzleyenlerinden 7,5′lik bir imdb puanı toplamayı başaran Alman dizisi hakkında neler söylendi hadi gelin birlikte göz atalım.

Spoiler içermeyen içeriğimizi umarız seversiniz 😉 Yorumlarınızı bekliyoruz

Sevgili Çocuk Dizi Konusu

Dizinin konusu, Kimliği belirsiz bir kadının korkunç bir esaretten kaçması dedektifleri, 13 yıl önce meydana gelen ve hâlen çözülememiş bir kayıp vakasının ardındaki karanlık gerçeğe yöneltir.

Sevgili Çocuk Dizi Yorum

Sevgili Çocuk Dizi Yorum / Ekşi Sözlük

netflix’te çocuk merkezli iddialı bir alman dizisi daha. izleyelim, edit gelsin.

  • adanasalgami

bölümdeyim, saat ne ara 2 oldu ? epeydir bu denli sabırsızca, deli merakla dizi izlememiştim, bi 3 bölüm daha izliyip, bitirip geliyorum. tahmin ettiğim deli saçması fikirlerim var bakalım tutturabilcek miyim ?

  • turuncucuk

henüz 4. bölümden yazıyorum.
sosyal hizmetlerde çalışmak bitirmiş beni bunu anladım. hiçbir istismar öyküsü dramatik gelmiyor üzülüp etkilenemiyorum. körelmişim. hee bu mu olmuş deyip devam ediyorum, şaşırtmıyor, yuh dedirtmiyor, göre göre kanıksamışım… o polislerin girdiği tripleri hiç anlamadım zaten alışmanız lazımdı her türlü pisliğe.
ama iyi akıyor, nereye varacak merak ediyorum.

  • zekipsikolog

“dünyanın en saçma sonla biten“ dizisi ödülü sahibi dizisidir ayrıca

  • erkek hemsire geldi

çok enteresan bir mini dizi.

  • boynubukuk

çok satan roman sevgili çocuk’un yazarı romy hausmann ısabel kleefeld ve julian pörksen ile iş birliği yapmış ve mini dizi oluşturmuşlar.
sonu sizi tatmin etmeyecektir ama izlediğiniz süre boyunca odaklanma sorunu yaşamayacağınız türden bir miniz dizi.

  • kimkimin

sinemaseverler açısından kötü, normal izleyici açısından vasat, dijital platform sevenler iyi, netflix için harika bir yapım.

  • j5

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle