Sex Love & goop Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Sex Love & goop Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

25.10.2021
Sex Love & goop Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Sex Love & goop dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

21 Ekim 2021‘de Netflix tarafından yayınlanmaya başlayan reality show dizisidir. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan dizi komedi, romantik ve talk show türünde yer alıyor.

Sex Love & goop konusu

Dizinin konusu, Bu reality dizisinde cesur çiftler, Gwyneth Paltrow ve uzman bir ekibin yardımıyla daha zevkli bir seks ve daha derin bir yakınlaşma yolunda adımlar atıyor.

  1. Seks hakkında bir program.

Cesur çiftlerden Erika ve Damon erotik kılavuzlar yardımıyla aralarındaki cinsel uyumsuzluğu araştırırken Felicitas ve Rama, sekse yeniden heyecan katmaya çalışıyor.

  1. Bana ne oldu böyle?

İlişkiler masaya yatırılıyor: Damon yeni bir orgazma teslim oluyor. Felicitas ve Rama, koç Michaela Boehm’un yardımıyla aralarındaki sıkıcı cinsel dinamikten kurtuluyor.

  1. Umarım annen bunu izlemez.

Camille ve Shandra lezbiyen bir çift olarak ifadelerine odaklanıyor. 60’larındaki Joie ve Mike, Amina Peterson’ın yardımıyla arzu seviyelerindeki farklılıkla yüzleşiyor.

  1. Bunu yapar mıydın?

Ders başlıyor. Seksolog Jaiya, Erika’nın cinsel organının anatomisine odaklanıyor. Shandra, koç Darshana Avila rehberliğinde seksolojik beden çalışmasını deniyor.

  1. Geçmişe teşekkür et.

İyileşme aşkı canlı tutabilir mi? Dash ve Sera, aile dizimi danışmanı Katarina Wittich’in yardımıyla kendi olumsuz davranış kalıplarını irdeliyor.

  1. Havai Fişekler.

Öğrendiklerini uygulayan Erika ve Damon sanatsal bir yaklaşımla sekse enerjik, fetişist ve duyusal bir boyut katıyor. Beden egzersizi dönüştürücü bir orgazm yaşatıyor.

Sex Love & goop oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Gwyneth Paltrow yer alıyor.

Gwyneth Paltrow – Sunucu

Dizi yorumları

hiçbir elle tutulur akademik titri olmayan şarlatanların ciddi psikolojik sorunları olan gariban çiftlere seks öğretmeye kalkıştığı bir netflix yapımı.

  • in pace requiescat / Ekşi Sözlük

sırf içerisinde sex geçtiği için top 10’da bir süre yer alacak netflix yapımı. cinsel açlığın ve aynı zamanda seksin bir tabu olduğu ülkelerde çok izlenir.

  • durdentyler / Ekşi Sözlük

bir grup biçare çiftin, cinsel hayatlarını düzeltmek için, bir grup deliden yardım aldığı belgesel.
çiftlerin ‘memelerin amca oğluna dönmesi.’ safhasından geri dönebileceği anlatılıyor ama bana göre safsata. zaten bu yüzden partnerlerinin bambaşka yüzlerini görmeye çalışıyorlar çünkü bambaşka partnerlere ihtiyaçları var. o sürtünmeli, aletli, danslı, enerjili olayları günlük hayatlarının ne kadar içine sokabilirler bilmiyorum ama başta elemanın söylediği gibi esas problem 2 çocuklu, çalışan bir çiftin hayat telaşı esnasında seksi akıllarına bile getirememesi. öyle feng shui’li evde bir hafta takılıp sabah akşam fantezi kasmaya benzemez o işler.

  • withmyself / Ekşi Sözlük

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.