Sexify Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri - Yorum Güncel

Sexify Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sexify yorum, film yorum, ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, türkçe dublaj, film, yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

30.04.2021
Sexify Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sexify yorum, film yorum, ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, türkçe dublaj, film, yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

Netflix’in yeni gözdesi Sexify dizisi yine popüler Netflix yapımlarından Sex Education ve Valeria karışımı bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. İzleyenlerin gülmekten sinir stres kalmadığını iddia ettiği dizi daha şimdiden en çok izlenen Netflix yapımlarından biri oldu. Peki diziyi ilk fırsatında izleyenler neler söyledi? Dizi izlenmeye değer mi?

O zaman hızlıca bu sorularımıza yanıt bulmak için Sexify yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atalım. Haydin başlıyoruz!

Sexify Konusu

Dizinin konusu, Cinsellik konusunda tecrübesiz olan bir öğrenci, geliştirmekte olduğu yenilikçi bir seks uygulaması için arkadaşlarıyla birlikte bu karmaşık dünyayı keşfetmek zorundadır. Genç bir kız olan Natalia, cinsellik konusunda tecrübesiz olan bir öğrencidir. O, bilgisayar ve yazılım konusuna ne kadar hakimse, cinsellik hakkında bildikleri de yok denecek kadar azdır. Bu durum üzerine Natalia, yakın arkadaşları Monika ve Paulina’nın da yardımıyla bir seks uygulaması oluşturmaya çalışır.

Sexify Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sexify Yorum Ekşi Sözlük

çok sentetik, karakterler çok uç bu da realitesini öldürüyor. dizi bu yahu ne realitesi dediğinizi duydum ama arkadaşlar böyle evrensel bir konuyu işliyorsanız bu karakter ölçeği çok yetersiz. üç ana kadın karakterimiz var; biri seksi hiç deneyimlememiş, diğeri seks konusunda hissizleşme noktasına gelmiş, üçüncüsüyse dinsel ve çevresel tabuları yüzünden stres altında hissediyor. temelde şu çerçeveyi sevdim; bir sorunun çözümü için herkesin önce itiraf etmeyi öğrenmesi, yüzleşme evresine ulaşması gerekiyor. sorun şu ki artık insanlar deneyip, yanılıp, tecrübe edecek kadar sabırlı değil. artık deneyim satın alıyoruz, maceramız da bunun üstüne, yani bir app oluşturmak süreci ve konu orgazm. faydalı bir gençlik dizisi, pek 30lu yaşlara göre değil.

  • kuzgunumtrak

hiç sıkmıyor,müzikler felan eğlenceli sahne geçişleride güzel izlerken sık sık gülümseme bıraktırıyor yüzde, yetişkinler izlerken sevmeyebilir baya gençlik dizisi yapmışlar ama baymıyor değişik.

  • whoblonde

iş çıkışı canım çok sıkkınken başladım izlemeye
inanılmaz kafa dağıtıyor
sürekli gülüyorsunuz
moreliniz bozukken güzel gidecek dizilerden biri

çocuklar varsa çevrenizde izlemeyin

  • ojeli kiz
    

Sexify Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.