Shadowplay Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Shadowplay dizi, (Im Schatten der Mörder) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, hangi ülke dizisi, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

05.01.2021
Shadowplay Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Shadowplay – The Defeated dizi, (Im Schatten der Mörder) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, hangi ülke dizisi, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

30 Ekim 2020‘de Alman devlet televizyonu ZDF tarafından yayınlanan Alman, Fransız ve Kanada yapımı dizidir. Im Schatten der Mörder adı ile de bilinen yapımın ilk sezonu toplam 8 bölümden oluşuyor. Dram ve Gerilim türündeki yapımın bölüm süreleri 50 ila 58 dakika arasında değişiyor. Dizinin yönetmeliğini Björn Stein ve Mans Marlind üstlenirken, senaryosunu Mans Marlind kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda True Detective’den tandığımız Taylor Kitsch, ve Dexter, Safe dizisinden tanıdığımız Michael C. Hall ile birlikte Logan Marshall, Nina Hoss, Maximilian Ehrenreich ve Sebastian Koch gibi isimler yer alıyor. Almanca adı ‘Katillerin Gölgesinde’ olarak Türkçe’ye çevriliyor. Yapım IMDbde 6,5‘lik puana sahip oldu. Dizi Çekya’nın başkenti Prag’da çekildi.

Dizi 18 Ağustos 2021 itibari ile Netflix Türkiye tarafından The Defeated adı ile yayınlanacak.

Shadowplay konusu

Dizinin konusu, Amerikalı bir polis olan Max McLaughlin, 2. Dünya Savaşı sonrasındaki karışık ortamda bir polis gücü yaratmak için 1946 yılının yazında Berlin’e gelir. Max’in buradaki hedefi savaş sonrası Berlin’in suç kralı “Engelmacher” Gladow’u alaşağı etmektir. Tabii bir de gizliden yürütmeye çalıştığı bir görevi daha vardır: Saklanan Nazileri öldüren kayıp kardeşi Moritz’i bulmak. Fakat Max Soğuk Savaş’ın başlangıcındaki bu zamanlarda bir piyon olarak kullanıldığının farkında değildir.

Shadowplay oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Taylor Kitsch, Michael C. Hall, Logan Marshall, Nina Hoss, Maximilian Ehrenreich ve Sebastian Koch gibi isimler yer alıyor.

Taylor Kitsch – Max McLaughlin
Michael C. Hall – Tom Franklin
Logan Marshall – Green-Moritz McLaughlin
Nina Hoss – Elsie Garten
Maximilian Ehrenreich – Gad
Sebastian Koch – Dr. Werner ‘Engelmacher’ Gladow
Mala Emde – Karin Mann
Anne Ratte – Polle-Marianne
Lena Dörrie – Trude
Benjamin Sadler – Leopold Garten
Ivan G’Vera – Alexander Izosimov
Braxton Bjerken – Young Max
Anson Boon – Young Moritz

Shadowplay 2.sezon olacak mı?

Dizinin yeni sezonu ile ilgili henüz yeni bir gelişme yok.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle