Signs (Znaki) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Signs (Znaki) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Signs (Znaki) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon, kaç bölüm, 2.sezon ne zaman, Znaki, İMDb puanı, Netflix, Yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

18.07.2020
Signs (Znaki) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Signs (Znaki) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon, kaç bölüm, 2.sezon ne zaman, Znaki, İMDb puanı, hangi ülke dizisi, Netflix, Yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi hakkında

Dizi,ilk olarak 10 Ekim 2018’de yayınlanmaya başladı. Orjinal adı Znaki olan yapım, Suç, Gerilim kategorisinde yer alıyor. Şu ana kadar 2 sezon ve toplam 16 bölümden oluşan dizi, İMDb’de 6,5’lik puana sahip oldu. Dizinin başrollerinde Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Piotr Trojan gibi isimler yer alıyor. Dizinin 16 bölümde yönetmenliğini üstlenen isim, Jakub Miszczak oldu. Dizinin senaryosu ise geniş bir senaryo ekibi ile kaleme alındı. Polonya yapımı olan dizi, 22 Haziran 2020 Çarşamba günü Netflix Türkiye’de yayında olacak. Dizinin 2.sezonu ise 2020 Nisan ayında Polonya’da yayınlandı. Netflix‘e ne zaman geleceği hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmuyor. Dizinin ilk ve ikinci sezonu 8’er bölümden oluşurken, dizi yayın hayatına halen devam etmektedir. Dizi AXN Poland tarafından yayınlanmaktadır. Dizinin her bölümü 42 ila 48 dakika arasında değişkenlik gösteriyor.

Signs (Znaki) Konusu

Genç bir kadının cinayeti, on yıl önce yaşanmış ama çözülememiş bir vakaya benzer. Yeni polis şefi, Baykuş Dağları’ndaki bir kasabaya giderek eski defterleri açmalıdır. Genç bir kadının cinayeti, on yıllık bir soğuk vakaya (çözülmeden kalan genç bir öğrencinin acımasız ve korkunç bir cinayeti) benzerlik gösterdiğinde, yeni Komiser Michal Trela bir Baykuş Dağ kasabasına nüfuz eden sessizliği kırmak için yola çıkar. Yıllar sonra yaşanan yeni bir cinayet bütün taşları yerinden oynatır. Komisyon üyesi Michal Trela, herkesin suçlu göründüğü Baykuş Dağı topluluğundan bir sessizlik duvarı ile karşı karşıyadır. Suçu çözebilecek mi yoksa başka bir dava ile daha karşı karşıya mı kalacaktır?

Signs (Znaki) oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin başrollerinde Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Piotr Trojan gibi isimler yer alıyor.

Andrzej Konopka – Commissioner Michal Trela
Helena Sujecka – Adrianna Nieradka
Magdalena Zak – Nina Trela
Michal Czernecki – Blazej Nieradka
Miroslaw Kropielnicki – Antoni Paszke
Andrzej Mastalerz – Jonasz
Robert Gulaczyk – Pawel Piotrowski
Helena Englert – Agata Paszke
Paulina Galazka – Dorota
Malgorzata Hajewska – Zofia Blawatska
Piotr Trojan – Krzysztof Sobczyk
Rafal Cieszynski – Priest Roman Smigielski
Dobromir Dymecki – Robert Paszke
Krzysztof Siring – Sergeant major
Bianka Pilitowska – Katarzyna Piotrowska
Teresa Kwiatkowska – Housekeeper Bogumila

Signs (Znaki) 2.sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin 2.sezonu Nisan ayında Polonya’da yayınlanmıştı. 16 Eylül’de Netflix Türkiye’de yayınlanacak.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.