Sihirbazlar Çetesi 3 (Now You See Me 3) geliyor! - Yorum Güncel

Sihirbazlar Çetesi 3 (Now You See Me 3) geliyor!

29.04.2020
Sihirbazlar Çetesi 3 (Now You See Me 3) geliyor!

Sihirbazlar Çetesi 3 ne zaman çıkacak, Now You See me 3, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, fragmanı, serisi, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Sihirbazlar Çetesi 3 çıkacak mı?

2013 yılında vizyona giren ve küresel çapta ciddi başarı elde eden Sihirbazlar Çetesi üçüncü filmiyle dönüyor.

Now You See Me 3 resmen geliyor. Yapım şirketi Lionsgate ile yapılan görüşmeler sonrası seri filmin üçüncüsünün çekilmesi için beklenen onay geldi. 2013 yılında ilk olarak vizyona giren ve devam filmi ile seyircisi ile buluşan seri 3. filmi ile yeniden beyaz perdeye çıkmaya hazırlanıyor.

Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco, Michael Caine ve Morgan Freeman gibi isimlerin yer aldığı seriye 2.filminde Harry Potter’ın yıldızı olarak tanıdığımız Daniel Redcliffe dahil olmuştu. Güçlü kadrosu ile ilgi çeken seri filmden 4 yıl sonra müjdeli haber geldi.

Sihirbazlar Çetesine yeni isimler katılacak

2013 ve 2016’da vizyona çıkan ve başarılı sağlayarak 350 milyon dolarlık gelir elde eden serinin 3. filminde ise kadronun olduğu gibi korunması bekleniyor. Ancak seyircilere sürpriz ve yeni karakterlerin olacağını bilgisini de vermiş olalım.

Sihirbazlar Çetesi 3 filmi konusu

Filmin konusu henüz belli olmasa da yapımcılar Bobby Cohen ve Alex Kurtzman yine koltuklarında olacak. Filmin yönetmeni halen belli olmasa da yakın zamanda film ile ilgili yeni detayların geleceğini umuyoruz. Film yapımında ise ünlü illüzyonistlerden Jonathan Bayme ve kurucusu olduğu Theory 11 şirketi de film yapımcıları ve senariste illüzyon ve sihirbazlık konusunda destek verecek. Filmin senaryosunu ise American Hustle ile en iyi senaryo ödülünü kazanan Eric Warren Singer yapacak.

Sihirbazlar Çetesi 3 ne zaman çıkacak?

Filmin ne zaman vizyona gireceği ile ilgili henüz bir detay paylaşılmadı. Film 3. filmi onaylanarak proje aşamasında bulunuyor.

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.