Sihirli Annem 16.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen - Yorum Güncel

Sihirli Annem 16.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Sihirli Annem 16.bölüm ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, ne zaman çıkacak, 2.sezon ne zaman, konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sihirli Annem 16.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Sihirli Annem 16.bölüm ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, ne zaman çıkacak, 2.sezon ne zaman, konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sihirli Annem 16.bölüm hakkında

Yıllar önce ekranları kasıp kavuran Sihirli Annem dizisi Exxen ile yeni versiyonu ile geri döndü. Dizinin oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Nergis Kumbasar, Lale Başar, Hande Katipoğlu, Bülent Seyran ve Tara Mcmillen gibi isimler yer alıyor. Sosyal medyada çok iyi yorumlar almasa da dizi Exxen dizileri içerisinde ön plana çıkan yapımlardan biri olmayı başardı. İlk sezonu 15 bölümden oluşacak olan dizinin senaryosunu Gamze Özer kaleme alırken, yönetmenliğini Başak Soysal yapıyor. Dizinin ilk 15 bölümü Exxen‘de yayınlandı. Diziyi izlemek isteyen aboneler 16 Nisan’da 16.bölümün yayınlanmasını bekliyordu ancak dizinin yeni bölümü yayınlanmadı. Peki Sihirli Annem 16. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sihirli Annem konusu

Dizinin konusu, Çocuklarıyla “sıradan” bir yaşam süren Sadık’ın hayatı, Betüş’le tanışmasıyla hiç tahmin edemeyeceği bir şekilde değişecek. Neden mi? Sadık ve çocukların bilmediği bir “sır” var. Betüş hem insan, hem de bir peri… Büyük bir aşkla evlenen Betüş ve Sadık, ilk evlilik yıldönümlerini kutlayacaklar… Tabii Dudu ve bu kutlamayı engellemeye çalışan kötü sihirleri buna izin verirse.. Büyük bir aşkla evlenen Betüş ve Sadık, ilk evlilik yıldönümlerini kutlayacaklar… Tabii Dudu ve bu kutlamayı engellemeye çalışan kötü sihirleri buna izin verirse…

Sihirli Annem oyuncuları ve karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Nergis Kumbasar, Lale Başar, Hande Katipoğlu, Bülent Seyran ve Tara Mcmillen gibi isimler yer alıyor.

Açelya Topaloğlu – Betüş
Emre Altuğ – Sadık
Nergis Kumbasar – Dudu
Lale Başar – Perihan
Hande Katipoğlu – Suzan
Bülent Seyran – Avni
Tara Mcmillen – Eda
Ogeday Girişken – Yavuz
Eylem Yıldız – Firuze
Egemen Uysal – Cem
Cemre Demircan – Ceren
Belinay Suvari – Çilek

Sihirli Annem 16.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 15 bölümü ile Exxen‘de yayınlandı. Dizinin 16.bölümünün 16 Nisan’da yayınlanması bekleniyordu ancak dizinin yeni bölümü yayınlanmadı. Exxen hesaplarından alınan bilgiye göre dizinin sezon finali yaptığı ve Eylül’de yeni bölümleri ile devam edeceği belirtildi. Exxen’den henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.