Sihirli Annem Bir'iz Filmi Geliyor! - Yorum Güncel

Sihirli Annem Bir’iz Filmi Geliyor!

09.11.2019
Sihirli Annem Bir’iz Filmi Geliyor!

Bir dönemin en fantastik ve mistik yerli dizisi Sihirli Annem uzun bir aradan sonra film olarak geri dönüyor. Filme dair detaylar Sihirli Annem Bir’iz filminin konusu, oyuncuları, yönetmeni ve vizyon tarihine dair detaylara yorumguncel.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sihirli Annem dizisi hakkında

Gamze Özer’in kaleme aldığı senaryo ve İnci Kırhan Gündoğdu’nun yapımcılığını üstlendiği Sihirli Annem dizisi o dönemin en çok konuşulan dizilerinden biriydi. Tatlı peri Betüş tıpkı babası Tacettin (Taci) gibi gerçek bir aşk istemektedir. Aradığı aşkı bir fanide bulan Betüş’ün annesi Dudu peri, kendi yaptığı hataları kızının da yapmaması için sürekli bu aşka engel olur. Betüş ilk aşkı olan Sadık ve çocuklarına gönülden bağlanır. Özel güçlerini ailesinden sakınan Betüş tesadüfi şekilde tanıştığı bir başka peri Çilek’i de ailesine dahil eder. Sihir güçlerini fanilere göstermemesi gereken perilerin maceralarının anlatıldığı dizide aksiyon ve komedi hiç eksik olmaz.

Bir dönemin bilim kurgu dizisi Sihirli Annem

Bir dönem çocukları televizyona kilitleyen, hayal dünyasını geliştiren bir yapım olan Sihirli Annem dizisi aynı zamanda bir aile dizisiydi. Büyük küçük herkesin yeni bölümlerini merakla beklediği dizi Kanal D ekranlarında 2003 yılında yayınlanmaya başlamıştı. Başrolünde İnci Türkay ve Şahap Sayılgan’ın yer aldığı dizi 3 sezonun ardından 119.bölümünde Star Tv ekranlarına geçmişti. İzleyici kitlesinden hiçbir şey kaybetmese de artık hikaye ilerleyemediği ve uzun yıllar sürdüğü için dizi 4. Sezon 131. Bölümü ile ekranlara veda etti. Bundan 5 yıl sonra izleyicilerin yoğun talebi üzerine yeniden bir araya getirilen ekip (Defne Joy Foster dışında) yeniden Star Tv ekranında yayınlanmaya başladı. Burada gündüz kuşağında devam eden dizi 3 sezonun ardından 2012 yılında 7.sezon 240.bölüm ile ekranlara yeniden veda etti. Bu vedanın ardından çokça kez dizisinin bir film projesi ile geri dönebileceği konuşulmuştu. Sonunda beklenen an geldi.

Türkiye’nin En Uzun Soluklu Bilim-Kurgu dizisinin başarısı

Dizi ilk yayınlandığı yıllarda 36 kez birinci olarak büyük bir rekora imza atmıştır. Dizi 2004 yılında bir dergi olarak da yayınlandı. En Yaratıcı Ürün-Marka Geliştirme Ödülüne layık görülen dizi aynı zamanda Türkiye’de yayınlanan en uzun soluklu bilim-kurgu dizisidir. Google Zeitgest verilerine göre dizi 2011 yılında Google üzerinden aranan Türk dizileri arasında ilk 10’da yer aldığı açıklanmıştır.

Sihirli Annem Bir’iz Hakkında

Bir döneme damgasını vuran bu bilim-kurgu dizisi Sihirli Annem hayranları tarafından sürekli bir yenisi gelse de izlesek dediği yapımlardan biri. Bu günün gelmesini bekleyenler için güzel haber Sihirli Annem Bir’iz filmi 2020 yılında vizyona girecek. Şu ana kadar oyuncu kadrosu ve konusu hakkında bir açıklama yapılmamış olsa da filmin vizyon tarihi belirlendi. Yine Gamze Özer’in kaleme aldığını bildiğimiz senaryoyu Mustafa Kotan yönetecek.

Sihirli Annem Bir’iz de kimler var?

Dizi ekibi ve yapımcısndan konuya dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak dizinin kadrosunda olduğu açıklaması Gizem Güven (Ceren) ve Jennifer Boyner (Toprak)’den geldi. Dizinin kadrosunda hangi isimlerin olduğu henüz bilinmiyor.

Sihirli Annem Bir’iz Ne zaman vizyona girecek?

Film yapılan açıklamaya göre 10 Ocak 2020 yılında vizyona girecek.

Filme dair gelişmelere yorumguncel.com’dan veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

https://tr-tr.facebook.com/SihirliAnnemOfficial/
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.