Simay Barlas Kimdir? Aziz Dizisi Efnan - Yorum Güncel

Simay Barlas Kimdir? Aziz Dizisi Efnan

21.11.2021
Simay Barlas Kimdir? Aziz Dizisi Efnan

Simay Barlas kimdir, Efnan, dizileri, filmleri, boyu, kilosu, kaç yaşında, imdb, yeni dizisi, boy kilo, Aziz dizisi, yaş, gerçek adı, oynadığı diziler, Efnan karakteri, hangi üniversite mezunu, eğitimi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Simay Barlas Kimdir?

Aziz dizisi Efnan karakteri ile dikkat çeken oyuncu 1 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi’nde Sinema Televizyon Bölümünde tamamladı.

Kariyeri

İlk oyunculuk deneyimine Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Ebru Özkan ve Nursel Köse gibi oyuncuların başrolde olduğu Paramparça dizisinde yaşadı. 2015 yılında yayınlanan dizide Öykü karakterine hayat verdi. Ardından Birce Akalay, Ufuk Özkan ve Kanbolat Görkem gibi isimlerin başrolde olduğu gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır’da Gözde Sarıyaz karakterini canlandırdı. 2017 yılında da yine bir gençlik dizisi olan Adı Efsane isimli dizide Naz Yalınay, Arıza dizisinde Efnan karakterine hayat verdi.

2020 yılında Bir Annenin Günahı dizisinde Yağmur Güngör isimli karaktere hayat veren genç oyuncu şimdilerde Murat Yıldırımın başrolde olduğu Aziz dizisinde Efnan karakterini canlandırmaktadır.

Aziz Dizi | Konusu | Oyuncuları | Show Tv Dizileri

Simay Barlas Yaşı | Kaç Yaşında?

23

Boy Kilo

1,66 – 47

Instagram Hesabı

@simaybarlass

Simay Barlas Oynadığı Dizi ve Filmler

2013 – Paramparça (Öykü)

2016 – 2017 Hayat Bazen Tatlıdır (Gözde Sarıyaz)

2017 – Adı Efsane (Naz Yalınay)

2019 – Zalim İstanbul (Damla)

2020 – Arıza (Efnan)

2020 – Bir Annenin Günahı (Yağmur)

2021 – Aziz (Efnan)

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.