Sinem Ünsal Kimdir? Mucize Doktor Nazlı

Sinem Ünsal kimdir, hayatı, kariyeri, kaç yaşında, sevgilisi, Mucize Doktor Nazlı kim, instagram hesabı, yaşı, boyu, kilosu, oynadığı dizi ve filmler, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

02.04.2021
Sinem Ünsal Kimdir? Mucize Doktor Nazlı

Sinem Ünsal kimdir, hayatı, kariyeri, kaç yaşında, sevgilisi, Mucize Doktor Nazlı kim, instagram hesabı, yaşı, boyu, kilosu, oynadığı dizi ve filmler, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sinem Ünsal Kimdir?

Sinem Ünsal 21 Haziran 1993 tarihinde İzmir’in Foça ilçesinde Azerbaycan Türkü bir babanın ve Çerkes kökenli bir annenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Üniversite dönemine kadar İzmir’de yaşayarak eğitimini orada tamamladı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünden mezun oldu. Aynı zamanda Çocuk ve Gençlik Edebiyatı bölümünde de okuyarak çift ana dal yaptı. Daha sonra İstanbul’a taşınarak Müfit Aytekin Atölye’de oyunculuk eğitimleri aldı.

Kariyeri

2017 yılında Fox Tv’de yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinde Güneş rolünü oynayarak İlk oyunculuk deneyimini yaşadı. Ardından yine aynı yıl içinde Kanal D’de yer alan Siyah Beyaz Aşk dizisinde İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Muhammet Uzuner, Ece Dizdar ve Arzu Gamze Kılınç gibi isimlerle birlikte rol alarak Gülsüm Aslan karakterini canlandırdı. 2018’de TV8 ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın olduğu Kızım dizisinde Sevgi Günay rolüyle yer aldı. 2019 yılında Cihangir Atölye Sahnesi’nde oynanan Bir Alaturka Hikayet: Raif ile Letafet isimli tiyatroda Kıvan Kılınç ile birlikte sahnede yer aldı. 2019’da Fox Tv’de yayınlanmaya başlayan Mucize Doktor dizisinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Hazal Türesan ile birlikte başrolleri paylaşarak Nazlı Gülengül karakterini oynamaya başladı. Sinem Ünsal günümüzde de Mucize Doktor dizisindeki rolüne devam etmektedir.

Sinem Ünsal ekşi sözlük yorumları

– Gözlerinin içi gülen genç oyuncu, Ses tonu ve diksiyonu da ayrı bir güzel, kendisi zaten güzel. Bunların ötesinde içimden bir his de onun iyi bir insan olduğunu da söylüyor bana gizli gizli, yani öyle bir enerji yayıyor ekranlardan. Yolun ve bahtın açık olsun tatlı insan, umarım kariyerin istediğin gibi şekillenir!

– Vücut dilini, mimiklerini çok iyi kullanan ve etkileyici bir gülüşe sahip olan oyuncu, farklı bir aurası var. Şu anki oynadığı rolün de hakkını fazlasıyla veriyor.

Sinem Ünsal Yaşı | Kaç Yaşında?

27

Nereli?

İzmir, Foça

Boyu

1.68

Kilosu

54

Burcu

Yengeç

Instagram hesabı

@sinemunsal

Evli mi?

Bekar

Sinem Ünsal Oynadığı dizi ve filmler

-Siyah Beyaz Aşk (dizi)

-Çoban Yıldızı (dizi)

-Kızım (dizi)

-Mucize Doktor (dizi)

Gülper Özdemir Kimdir? Bir Zamanlar Kıbrıs Doktor Ayşe

Mucize Doktor’un Ali Vefa’sı Taner Ölmez Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.