Sınır Yok Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri - Yorum Güncel

Sınır Yok Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sınır Yok yorum, film yorum, ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, kimdir, türkçe dublaj, filmi, dizisi, yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

Sınır Yok Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sınır Yok yorum, film yorum, ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, kimdir, türkçe dublaj, filmi, dizisi, yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

Başrolünde La Casa de Papel’in yakışıklısı nam-ı diğer Rio’su Miguel Herran’ın yer aldığı 2021 yılı yapımı Sınır Yok filmi Netflix Top 10 listesindeki yerini korumaya devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana listedeki yerini koruyan film bol aksiyonlu bir İspanyol filmi. Hal böyle olunca izleyenlerinde üstüne bolca konuştuğu bir film oldu. Peki Netflix’in yeni gözdesi Sky High bir diğer deyişle Hasta El Cielo hakkında izleyenler neler söyledi? Oturup izlenmelik bir film mi? Yoksa hiç başlamamalı mı?

O zaman hızlıca bu sorularımıza yanıt bulmak için Sınır Yok yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atalım. Haydin başlıyoruz!

Sınır Yok Konusu

Filmin konusu, Madrid’in bir banliyösünde yaşayan teknisyen Ángel, Estrella’ya âşık olmasının ardından soygunculuğa başlar ve kararlı bir dedektifin hedefi hâline gelir.

Angel’in hayatı, bir gece kulübünde Estrella adında bir kadın ile tanışması ile bambaşka bir hal alır. Kulüpte, Estrella’nın sevgilisi Poli ile kavga etmesinin ardından Poli genç adamın belaya girme ve daha önemlisi beladan kurtulma yeteneğine sahip olduğunu fark eder. Bunun nedenle onu Madrid polisinin peşinde olduğu büyük bir soyguncu ekibine katılmaya teşvik eder. Kendisini bir anda bambaşka bir dünyanın içinde bulan Angel, soygunlar, kara para, yolsuzluk gibi suç piramidini hızla tırmanmaya başlar. Ancak peşinde düşen dedektif Duque’den kaçmak pek de kolay olmaz.

Sınır Yok Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Sınır Yok Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sınır Yok Yorum Ekşi Sözlük

“nam-ı diğer sky high.

2020 yılı ispanyol yapımı, polisiye türünde fragman gibi bir film.

evet, iki saatlik koskoca bir fragman.

dışarda dolanan adam bir bakıyorsun hapse girmiş. nasıl girdi, neden girdi belli değil. sonra bir bakmışsın adam çıkmış. aradaki olayları anlatmaya bütçeniz mi yetmedi kardeş ne oldu yani?

tek güzel yanı finalde çalan şarkı idi.”

  • neden ben de yazar olmayayim

“netflix üzerinde yayınlanan film – şimdi izledim. mükemmel bir film değildi ama izlenebilir. ilk yarısı biraz sıkıcı idi ama sonradan çok toparladı. devam filmi yapılır. sonu dizi gibi bitiyor ve ulan şimdi ne olacak diyorsun.”

  • ucan aslan

“suc faaliyetlerinin icine giren hevesli, hirsli genc kahramanin hizla yukselirken önce ellerini yakan nihayetinde kendisi icin kiymetli seyi kaybeden ispanyol gangster dramasi.

hem aksiyonu hem karakter eksikligiyle temposuz, sürprizsiz, atmosfer cekimlerinin kalitesinin düsüklügüyle astigmatimi arttiran hit olamayacak film. (imdb 5.9)”

  • 13edmanner

Madame Claude Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.