Sisu Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

30.06.2023
Sisu Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

Sisu filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Büyük Oyun ve Bir Noel Hikayesi filmlerinin yönetmeni Jalmari Helander tarafından yazıp yönetilen sinema filmidir.

Amerika ve Finlandiya yapımı savaş filminde 1940’ların Finlandiya’sında hiçliğin ortasında altın bulan maden arayıcısının Nazilerle karşılaştıktan sonra başına gelen olaylar anlatılıyor.

Aksiyon ve gerilim türünde yer alan filmin oyuncu kadrosunda Jorma Tommila dışında Aksel Hennie, Jack Doolan, Onni Tommila ve Mimosa Willamo gibi isimler yer alıyor.

Çekimleri Laponya’nın vahşi doğasında zorlu şartlarda gerçekleştirilen film, toplam 1 saat 31 dakikadan oluşuyor. Aksiyon tutkunlarının ilgisini çekecek olan film, 30 Haziran 2023′de vizyondaki yerini alacak.

Sisu Filmi Konusu

Filmin konusu, İkinci Dünya Savaşı’nın son umutsuz günlerinde, yalnız bir maden arayıcısı kuzey Finlandiya’da bir toprak inziva yerinde Nazilerle karşılaşır. Savaşta evini ve ailesini kaybeden Finlandiyalı komutan tek kişilik bir ölüm mangasına dönüşmüştür. Naziler onun altınını çalmaya çalıştığında, sıradan bir madenciyle karşılaşmadıklarını çok geçmeden fark ederler.

Sisu Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Big Game ve Rare Exports filmlerinde rol alan Jorma Tommila yer alıyor. Ayrıca Marslı filminde rol alan Aksel Hennie’nin yanı sıra Jack Doolan, Mimosa Willamo, Onni Tommila, Tatu Sinisalo, Wilhelm Enckell, Vincent Willestrand, Arttu Kapulainen, Elina Saarela, Ilkka Koivulav, Max Ovaska, Joel Hirvonen, Pekka Huotari, Severi Saarinen ve Aamu Milonoff gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Jorma Tommila – Aatami
Aksel Hennie – Bruno
Jack Doolan – Wolf
Mimosa Willamo – Aino
Onni Tommila – Schütze
Tatu Sinisalo – SS Soldier
Wilhelm Enckell – SS Soldier
Vincent Willestrand – SS Soldier
Arttu Kapulainen – Rower
Elina Saarela – Saara
Ilkka Koivulav – Fighter Pilot
Max Ovaska – Engineer

Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle