Skip a Beat Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

29.09.2023
Skip a Beat Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Skip a Beat 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

9 Haziran 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 20 bölümden oluşan dizinin bölümleri 35 dakikalık süreden oluşuyor.

iQiyi tarafından yayınlanan dizi, romantik ve drama türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Jiang Tian Hang üstleniyor.

Dizi 15 Haziran 2023’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda He Rui Xian, Luo Zheng, Vincent Cao, Guo Jia Nan, Zhu Jin Tong, Xie Chun Yi ve Ken Lok gibi isimler yer alıyor.

Haftada 7 bölüm yayınlanan dizi Heartbeat adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalistte 7,5‘lik puana sahip oldu.

Skip a Beat Dizi konusu

Dizinin konusu, Qian Jing, talepkar CEO Gu Yi için kişisel asistanlık pozisyonunu alabilen tek kişi olan güçlü ve bağımsız bir kadındır. Yakında ilişkileri sadece profesyonel değil, aynı zamanda romantik hale gelir. Ancak sorun şu ki, bir araba kazasından sonra bir an için şefkatli ve anlayışlı olan Gu Yi’nin, özellikle Qian Jing’e karşı acımasız ve takıntılı hale gelebilen gerçek yüzünü kimse bilmiyor.

Kısa süre sonra Qian Jing, yalnızca patronuna karşı karmaşık duygularıyla değil, aynı zamanda geçmişiyle de uğraşmak zorunda kalır, özellikle de Gu Yi’nin asistanı olma güdüsü göründüğü kadar asil olmadığı için.

Skip a Beat Dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda He Rui Xian, Luo Zheng, Vincent Cao, Guo Jia Nan, Zhu Jin Tong, Xie Chun Yi ve Ken Lok gibi isimler yer alıyor.

He Rui Xian – Qiao Jing
Luo Zheng – Gu Yi
Vincent Cao – Bai Yan
Guo Jia Nan – Su Juan
Zhu Jin Tong – Bai Yun
Ken Lok – Gu Nan
Xie Chun Yi
Li Ya Xi
Jenny

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle