Sky Rojo Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Sky Rojo dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sky Rojo Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Sky Rojo dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

19 Mart 2021‘de yayınlanmaya başlayan Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal dizisidir. Toplam 8 bölümden oluşan ilk sezon öncesi 2.sezon onayını alan dizi, 2021 yılının beklenen dizileri arasında yer aldı. Dizinin yaratıcılığını Álex Pina ve Esther Martínez Lobato üstlendi. Dizinin yönetmenliğini Jesus Colmenar, Oscar Pedraza, Eduardo Chapero Jackson gibi isimler üstlenirken senaryosunu Álex Pina ve Esther Martínez Lobato kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Verónica Sánchez, Yany Prado, Lali Espósito, Asier Etxeandia, Miguel Ángel Silvestre ve Enric Auquer gibi isimler yer alıyor. Netflix İspanya yapımı olan dizi Kanarya Adaları ve Tenerife’de çekildi. Dizi ayrıca Red Sky adı ile de yayınlanıyor.

Sky Rojo konusu

Dizinin konusu, Üç hayat kadını, kendilerini çalıştıran adamları ağır bir şekilde yaraladıktan sonra, hayatlarına farklı bir yön verebilmek için kaçar. İntikam için peşlerine düşen adamlardan kurtulmaya çalışan farklı geçmişlere sahip olan üç kadın, çıktıkları bu tehlikeli yolculukta özgürlükleri için savaşır. Geçmiş travmaların izlerini taşıyan üç kadın, bir genelevdeki ölümcül olayların ardından muhabbet tellallarından ve onun adamlarından kaçarak çılgın bir maceraya atılır.

Sky Rojo oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Verónica Sánchez, Yany Prado, Lali Espósito, Asier Etxeandia, Miguel Ángel Silvestre ve Enric Auquer gibi isimler yer alıyor.

Verónica Sánchez – Coral
Yany Prado – Gina
Lali Espósito – Wendy
Asier Etxeandia – Romeo
Miguel Ángel Silvestre – Moisés
Enric Auquer – Christian
Mariana Salazar
Penélope Guerrero
José Manuel Poga
Luis Zahera
Carmen Santamaría
Cecilia Gómez

Ne zaman yayınlanacak?

Dizi ilk sezonu ile 19 Mart 2021’de Netflix tarafından yayınlanacak.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.