Snabba Cash Kolay Para Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix Yorum Güncel

Snabba Cash Kolay Para Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Snabba Cash Kolay Para dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Netflix Dizileri, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi isimler yer alıyor.

Snabba Cash Kolay Para Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Snabba Cash Kolay Para dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Netflix Dizileri, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi isimler yer alıyor.

Dizi hakkında

7 Nisan 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix İsveç yapımı orijinal dizidir. İlk sezonu 6 bölümden oluşacak olan dizi, İsveç’te çekildi ve İsveçce dilinde. Suç, Aksiyon ve dram türünde yer alan dizinin yönetmenliğini Jesper Ganslandt ve Måns Månsson gibi isimler üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise Oskar Söderlund kaleme aldı.
Dizinin oyuncu kadrosunda Evin Ahmad, Alexander Abdallah, Ayaan Ahmed, Ali Alarik ve Dada Fungula Bozela gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 3 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 7,6‘lık puana sahip oldu. Dizi Jens Lapidus’un aynı adlı eserinden uyarlandı.

Snabba Cash Kolay Para konusu

Dizinin konusu, Hayallerinizdeki yaşamı elde etmek için ne kadar ileri gidebilirsiniz?

Teknoloji girişimcisi Leya, bir suç örgütünden aldığı yüklü miktarda parayla şirketini kurar. Ne var ki kısa yoldan zirveye çıkabilmek için ödemesi gereken bedel paradan çok daha fazlası olacaktır.

Hırslı bir iş kadını, çekici bir çete infazcısı ve sorunlu bir genç, imkânsız gibi görünen tekinsiz bir servet arayışında bir araya gelir.
Bekâr anne Leya, yeni teknoloji şirketini batmaktan kurtarmaya çalışır. Daha sonra Leya’nın yolu bir düğün şarkıcısı ve profesyonel katil olan Salim’le kesişir. Leya umutsuzca eski ortağının tüm hisselerini almanın bir yolunu ararken Salim bebek bakıcılığı yapar. Tim tehlikeli bir borcu kapatır. Tomas Storm’un desteğiyle Leya’nın işleri açılmaya başlar. Salim, Tim’e zorlu bir müşteriyle nasıl başa çıkılacağını gösterir. Ravy üzerinde büyük baskı hisseder.

Tim’in hızlı yükselişi bir engele takılır. Leya, Ravy ile Marko arasında arabuluculuk yapmak zorunda kalır. Salim hayatında büyük bir değişiklik yapmayı düşünür. Leya’nın Dani’yi Ravy’nin hareketleri konusunda uyarmasının ardından işler birbirine girer. Daha sonra, sızıntının kaynağını bulma arayışı daha fazla şiddete yol açar. Leya, Tomas ile finansal durumu hakkında yüzleştikten sonra bir anlaşma yapar. Kan dökmeye kararlı olan Ravy, intikam için hedefini belirler.

Snabba Cash Kolay Para oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Evin Ahmad, Alexander Abdallah, Ayaan Ahmed, Ali Alarik ve Dada Fungula Bozela gibi isimler yer alıyor.

Evin Ahmad – Leya
Alexander Abdallah – Salim
Ayaan Ahmed – Nala
Ali Alarik – Tim
Dada Fungula Bozela – Ravy
Nadja Christiansson – Ronja
Egon Ebbersten – Martin Wallin
Peter Eggers – Marcus Werner
Love Ehn – Leon

Dizi yorumları

tek gecede bitirdiğim tek sezonluk dizi. intro kısmını çok güzel yapmışlar, verilen mesajları çok güzel iletmisler. sonunda salime çok üzüldüm, daha çok kavuşmalarını bekliyordum ama yine de uzatmayip güzel bitirmislerdi.
salim harika bir oyunculuk sergilemişti, kadın da aynı şekilde ama bir tık donuktu. oğlu çok şekerdi.

  • reddwine / Ekşi Sözlük

resmen hiç konuşulmamış 2021 netflix yapımı gerçekten çok iyi bir dizi. uzun zamandır güzel ne dizi ne film izliyordum daha doğrusu bulamıyordum ki izleyeyim. 3.bölüme kadar izledim her gün bir bölüm diye gidiyorum. ben aşırı beğendim. dizi bitince bir yazı daha gelir.

  • berk1905 / Ekşi Sözlük

7 nisan’da 6 bölüm olarak netflix’te yayınlanacak jens lapidus‘un kitabından uyarlanan dizi. film üçlemesindeki olaylardan 10 yıl sonra geçiyor.

  • zeddicus zu l zorander / Ekşi Sözlük

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.