Snowpiercer 5.bölüm ne zaman yayınlanacak? - Yorum Güncel

Snowpiercer 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

08.06.2020
Snowpiercer 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Snowpiercer 5.bölüm ne zaman çıkacak, yayın tarihi, ne zaman yayınlanacak, kaç bölüm, kaç sezon, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi Hakkında

Netflix’in yeni dikkat çekici içeriklerinden biri olmayı başaran Snowpiercer’in 5. bölümü ne zaman yayınlanacak?

2013 yılında Parasite filmi ile Oscar’a kavuşan yönetmen Bong Joon-ho tarafından çekilen ve büyük beğeni toplayan Snowpiercer filmi, dizi olarak seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Jacques Loc’un çizgi romanından uyarlanan hikaye, filminin çekilmesinden 7 yıl sonra bu kez dizi olarak tasarlandı. Dizinin yaratıcı koltuğunda Graeme Manson otururuyor, Dizinin başrollerinde Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner, Sheila Vand ve Lena Hall gibi isimler yer alıyor.

Snowpiercer konusu

Snowpiercer 2013 yılında Chris Evans gibi isimlerin yer aldığı film yapımı ile beğeni toplamıştı. Yıllar sonra projenin dizi olarak tasarlanmasının ardından konunun nasıl işleneceği merak edilmeye başlandı. Dizi, bir trende yolculuk yapan bir grup insanın hikayesine odaklanıyor. Dünyanın buzul çağı yaşamasıyla bildiğimiz medeniyetin sona ermesinin yedi sene sonrasında geçen hikayede, sınıf savaşı, sosyal adaletsizlik ve hayatta kalma gibi konular işleniyor.1001 vagondan oluşan ve sürekli olarak dünyanın etrafını dönen bir treni ev bellemiş insanlığın kalan son üyelerinin hikâyesine işlenecek.

Snowpiercer 5.bölüm konusu

Üçüncü Sınıf ve Birinci Sınıf arasındaki gerginlikler, Melanie Snowpiercer katili duruşmasını aşamalandırdıkça ve hangi tarafın lehine olacağına dair kaderli bir karar verirken kaynar; Üçüncü Sınıf jüri üzerinde temsil talebinde bulunur.

Snowpiercer 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Netflix’te yayınlanacak olan dizi, ilk 2 bölümün ardından her hafta tek bölüm ile yayınlanmaya devam edecek. Dizinin 5.bölümü Amerika’da 14 Haziran 2020’de yayınlanacak. Yayın politikası gereği dizinin yeni bölümü ABD yayınından bir gün sonra 15 Haziran’da Netflix Türkiye’de yayınlanacak.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR