So I Married an Anti-Fan Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

So I Married an Anti-Fan dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Kore Dizileri 2021, Korean drama 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

So I Married an Anti-Fan Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

So I Married an Anti-Fan dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Kore Dizileri 2021, Korean drama 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

30 Nisan 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Güney Kore Dizilerinden biridir. Toplam 16 bölümden oluşan yapım, 19 Haziran 2021’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Haftada 2 bölüm olarak yayınlanacak olan yapımın bölümleri 1 saat 2 dakikalık bölümlerden oluşuyor. Dizinin yönetmenliğini Kang Cheol-Woo üstlenirken senaryosunu Kim Eun-Jung (roman), Nam Ji-Yeon, Kim Eun-Jung gibi isimler kaleme aldı. Romantik Komedi türünde yer alan dizi So I Married the Anti-Fan, No One’s Life is Easy gibi isimlerle de biliniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Choi Tae-Joon, Choi Soo-Young, Chansung, Han Ji-An ve Kim Min-Kyu gibi isimler yer alıyor. Yapım Mydramalist‘te 7,9‘luk puana sahip oldu.

So I Married an Anti-Fan konusu

Dizinin konusu, dünyaca ünlü bir süper yıldız Hoo-Joon (Choi Tae-Joon) ile onun anti fanı Geun-Young’ın (Choi Soo-Young) arasındaki romantik hikâyeyi konu almaktadır. Bir magazin dergisinde muhabir olarak çalışan Geun-Young, belki bir haber çıkar diye bir kulübün açılışına gider. Orada, Hoo-Joon’un asabi davranışlarına tanık olur ve dahası kazayla Hoo-Joon’un üzerine kusar. Yaşanan bu olaylardan sonra Geun-Young işinden kovulur. Kovulmasına Hoo-Joon’un neden olduğunu düşünür ve her gün Hoo-Joon’un ajansının önüne protesto gösterisi yapar. Gösterisi medyada yer almaya başladıkça Hoo-Joon’un anti-fanı olarak ünlenir. Bir gün, bir PD ona, anti-fanı ile birlikte yaşayan ünlüyü içeren bir şov programında yer almasını teklif eder. Geun-Young çektiği maddi sıkıntı nedeniyle teklifi kabul eder. Hoo-Joon ise kötü görünmeye başlayan imajını düzeltmek için teklifi kabul eder. Şov programında birbirlerine zor zamanlar geçirtmek için çaba sarf ederlerken birbirlerine âşık olurlar.

So I Married an Anti-Fan oyuncuları ve karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda Choi Tae-Joon, Choi Soo-Young, Chansung, Han Ji-An ve Kim Min-Kyu gibi isimler yer alıyor.

Choi Tae-Joon – Hoo-Joon
Choi Soo-Young – Geun-Young
Chansung – JJ
Han Ji-An – Oh In-Hyeong
Kim Min-Kyu – Ko Soo-Hwan
Kim Sun-Hyuk – Seo Ji-Hyang
Kim Ha-Kyung – Shin Mi-Jung
Kim Min-Kyo – Young-Seok
Park Tae-San – Tae-San
Jung Ji-Ho – Yönetmen Lee
Yoon Bok-In – Jang Hwa-Jung
Kim Hyung-Min – Şef Roy Ahn
Kim No-Jin – Kang Yeon
Yoo Seo-Jin – Cha Moon-Hee
Park Mi-Ri – muhabir
Lee Si-Young – muhabir

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.