Rastgele Yazı

Sokağın Çocukları dizisi konusu – oyuncuları

Sokağın Çocukları dizisi konusu – oyuncuları

Sokağın Çocukları dizisi, konusu, bölümleri, oyuncuları, nerede yayınlanıyor, Sıfır Bir, fragmanı gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Blu Tv, yılın ilk orijinal içeriğini yayınladı. Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana’da dizisinin yaratıcılarının yeni projesi olan Sokağın Çocukları bugün itibari ile Blutv’de yayınlanmaya başladı.

Sokağın Çocukları dizi konusu

Yaşadıkları zorlu dünyalarında hayata tutunma ve kendilerini var etme mücadelesi veren, zorluklarla savaşarak büyümeye çalışan gençlerin hikâyesini konu alıyor. Hikâye, “Adalet nedir?”, “Bir genç sokakta nasıl ayakta kalır?” gibi sorulara iyi ve kötü değil, gri karakterler üzerinden mercek tutuyor.

6 Şubat 2020 itibari ile yayınlanmaya başlayan dizi, Sıfır Bir tadında seyir zevki sunması bekleniyor. Sıfır Bir seyircisi tarafından uzun süredir beklenen yapım, Blutv’de yayınlanmaya başladı. Dizinin kaç bölümden oluştuğunu ise yayıncı kuruluş açıklamadı.

Sokağın Çocukları oyuncuları

Dizide birçok yeni yüz ile karşılaşıyoruz.

Oyuncular: Furkan Murat Uğur,Hakan Erkuran,Nesih Turunç,Soner Çelik,Oğuz Öztaş,Kerem Ali Yengüner,Arda İlkin Parlak,Alper Parlak,Gökhan Diğicibaş

Fragman

Bein Sports’un güzel sunucusu Çağıl Özge Özkul kimdir?

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*