Solar Opposites Dizi | Konusu | Oyuncuları | Hulu Dizileri

Solar Opposites dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman çıkacak, Hulu dizileri, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

20.12.2020
Solar Opposites Dizi | Konusu | Oyuncuları | Hulu Dizileri

Solar Opposites dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman çıkacak, Hulu dizileri, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

8 Mayıs 2020‘de yayınlanmaya başlayan özel dijital platform olan Hulu tarafından yayınlanan ABD yapımı animasyon dizidir. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi yayınlandığı ilk yılın ardından beğeni toplamayı başardı. Yayıncısı Hulu yapıma 2 ve 3.sezon onaylarını verdi. Durum komedisi türündeki animasyon dizi, Rick and Morty‘nin ortak yaratıcılarından biri olan Justin Roiland ve Mike McMahan tarafından yaratıldı. Her bölümü 21 ile 24 dakika arasında değişen yapım, Josh Bycel tarafından geliştirildi. Justin Roiland, Thomas Middleditch, Sean Giambrone, Mary Mack ve Andrew Daly gibi isimlerin seslendirdiği dizi IMDb‘de 8 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,0′lık puana sahip oldu. Türkçe’ye ‘Güneş Karşıtları’ olarak çevrilen dizi, Türkiye’de FX Türkiye tarafından yayınlanıyor.

Solar Opposites konusu

Dizinin konusu, gezegenlerinden ayrılıp, dünyada bilmedikleri bir bölgeye yerleşen dört uzaylının maceralarını konu ediyor. Uzaylılar, dünyada yaşamanın mı yoksa gezegenlerindeki hayatın mı daha iyi olduğu konusunda tartışmaya başlar. Uzaylılardan oluşan bir aile, orada veya kendi gezegenlerinde yaşamın daha iyi olup olmadığını tartıştıkları Orta Amerika’ya taşınır. Uzaylılar Korvo, Terry ve çocuk kopyaları Yumyulack ve Jesse, gezegenleri Shlorp’un yok edilmesinden ve Dünya’ya düşmesinden kurtulduktan bir yıl sonra yeni hayatlarına alışırlar. Korvo, uzay gemisini onarmaya kararlıdır, ancak Terry onu Funbucket adlı televizyon programıyla tanıştırır . Söz konusu uzaylının kurgusal olduğunun farkına vararak, onlardan yorulan ve insanlar Travis ve Avery ile arkadaş olan gerçek bir Funbucket yaratırlar. Liseye gitmek zorunda kalan Yumyulack ve Jesse, sınıf arkadaşları ve öğretim üyeleri tarafından tehdit edilir. İnsan davranışlarını incelemek için onu kullanmayı umarak, Lydia adında bir zorbayı küçültürler. Yetkililere gitmekle tehdit ettiğinde lobotomi yapmaya çalışırlar.

Solar Opposites karakterleri ve seslendirenler (cast)

Dizinin karakterlerini seslendiren isimler ise şu şekilde:

Justin Roiland – Korvo
Thomas Middleditch – Terry
Sean Giambrone – Yumyulack
Mary Mack – Jesse
Sagan McMahan – The Pupa
Andrew Daly – Tim
Christina Hendricks – Cherie
Alfred Molina – The Duke
Tom Kenny – Mr. Dutch
Miguel Sandoval – Enrique
Kari Wahlgren – Mrs. Frankie
Rob Schrab – Principal Cooke
Thomas Barbusca – Aeden

Solar Opposites 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi Mayıs 2020de yayınlanan 8 bölümlük ilk sezonunun ardından 2. ve 3.sezon onaylarını yayıncısı Hulu tarafından almayı başardı.

Dizi fragmanı

https://youtu.be/5hHoKWE4Vb4
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle