Son Kelime Filmi Konusu | Oyuncuları | Mark Pellington

01.10.2023
Son Kelime Filmi Konusu | Oyuncuları | Mark Pellington

Son Kelime filmi konusu, (The Last Word) oyuncuları, imdb, fragman, izle, yorumları, film yorumu, ekşi sözlük, trt 2, imdb puanı, hangi ülkenin, Mubi, izle, unutulmaz filmler, 2017 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edin.

Filmin türü: Dram, Komedi

İmdb Puanı: 6,6

Filmin süresi 1 saat 48 dakika

The Last Word, Mark Pellington tarafından yönetilen, senaryosu Stuart Ross Fink tarafından yazılan 2017 yapımı bir Amerikan komedi-drama filmidir.

Film etrafındaki her şeyi acı sona kadar kontrol etmek isteyen başarılı, emekli bir iş kadının hikayesini konu alıyor.

Filmin başrolünde Amanda Seyfried ve Shirley MacLaine‘i canlandırıyor.

Son Söz’ün prömiyeri 24 Ocak 2017’de 2017 Sundance Film Festivali’nde yapıldı. 3 Mart 2017’de Bleecker Street tarafından gösterime girdi.

Son Kelime Filmi Konusu

Filmin konusu; Harriet (Shirley MacLaine), etrafındaki her şeyi acı sona kadar kontrol etmek isteyen başarılı, emekli bir iş kadınıdır. Hayat hikayesinin kendi tarzında anlatıldığından emin olmak için, ölüm ilanının önceden onun gözetiminde yazılması için yerel gazetesine para ödüyor. Ancak göreve atanan genç gazeteci Anne (Amanda Seyfried), senaryoyu takip etmeyi reddeder ve bunun yerine Harriett’in hayatıyla ilgili gerçek gerçekleri bulmakta ısrar eder, bu da hayatını değiştirecek bir dostluğa yol açar.

Son Kelime Filmi Oyuncuları

Filmin başrolünde Amanda Seyfried ve Shirley MacLaine’i canlandırıyor. Filmde ayrıca AnnJewel Lee Dixon, Thomas Sadoski ve Philip Baker Hall gibi isimler yer alıyor.

Shirley MacLaine – Harriet
Amanda Seyfried – Anne
AnnJewel Lee Dixon – Brenda
Thomas Sadoski – Robin Sands
Philip Baker Hall – Edward
Gedde Watanabe – Gardener
Tom Everett Scott – Ronald Odom
Joel Murray – Joe Mueller
Yvette Freeman – Housekeeper

Filmin Fragmanını buradan izleyebilirsiniz

YORUMLAR

canlı tv izle