Sonsuz Sır Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

07.09.2023
Sonsuz Sır Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

Sonsuz Sır (The Eternal Daughter) filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Film türü: Dram – Gizem
Süresi: 1 saat 36 dakika
Imdb Puanı:6,0

The Eternal Daughter, Joanna Hogg’un yapımcılığını, yazımını ve yönetmenliğini üstlendiği 2022 yapımı Gotik gizem drama filmidir.

Başrolünde Tilda Swinton, hem orta yaşlı bir film yapımcısını hem de gizemli bir otelde misafir olan yaşlı annesini canlandıran ikili bir yer alıyor. Joseph Mydell ve Carly-Sophia Davies yardımcı rollerde yer alıyor.

Film, dünya prömiyerini 6 Eylül 2022′de 79. Venedik Uluslararası Film Festivali‘nde gerçekleştirdi.

Toplam 1 saat 36 dakikadan oluşan dram temalı film 8 Eylül 2023‘te vizyona girdi.

Filmin orijinal adı: The Eternal Daughter

Sonsuz Sır Filmi Konusu

Film konusu; Artık gizemli geçmişinin peşini bırakmayan bir otele dönen bir sanatçı ve yaşlı annesi, eski aile evlerinde uzun süredir gömülü olan sırlarla yüzleşir.

Gizemle dolu, neredeyse boş bir otel haline gelen eski aile evlerine döndükleri zaman, yıllardır saklı kalan sırlarla yüzleşmek zorunda kalan bir anne ve orta yaşlı kızının hikayesini konu ediyor. Bir sanatçı ve yaşlı annesi, yıllar önce ayrıldıkları, artık bir otele dönüşmüş olan eski aile evlerine geri döner. Ancak anne ve kızının eve dönmesiyle birlikte yıllardır gömülü kalan sırlar gün yüzüne çıkar.

Sonsuz Sır Filmi Oyuncuları

Filmin başrolünde Tilda Swinton, hem orta yaşlı bir film yapımcısını hem de gizemli bir otelde misafir olan yaşlı annesini canlandıran ikili bir yer alıyor. Joseph Mydell ve Carly-Sophia Davies yardımcı rollerde yer alıyor.

Karakterleri

Tilda Swinton – Julie Hart / Rosalind Hart
Louis – Louis the dog
August Joshi – Mini Cab Driver
Carly-Sophia Davies – Hotel receptionist
Joseph Mydell – Bill
Crispin Buxton – Cousin

Film Fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle