Söz Vermiştin filmi ne zaman vizyona giriyor?

07.11.2019
Söz Vermiştin filmi ne zaman vizyona giriyor?

Emre Karayel ve Aslı Tandoğan’ın başrolde olduğu Romantik/Dram filmi, sosyal medyada tanışan ve yıllar sonra yeniden karşılaşan bir ikilinin aşk hikayesini konu alıyor. Filmin vizyon tarihi ne zaman? Kadroda kimler yer alıyor? Söz Vermiştin filmi konusu, oyuncuları gibi sorularınızın yanıtı yorumguncel.com’da.

Söz Vermiştin Film Konusu

Başrollerini Emre Karayel ve Aslıhan Tandoğan’ın paylaştığı hikaye eskiden aynı okulda olan iki arkadaşın yıllar sonra sosyal medya aracılığı ile yeniden bir araya gelişini konu alıyor.

Müzik yapımcısı Nesim(Emre Karayel), okul yıllarından tanıdığı ve hoşlandığı Lilyan (Aslı Tandoğan) ile sosyal medyada karşılaşır. Lilyan’ın Nesim’e mesajı ile başlayan tesadüfi hikaye kısa zamanda büyük bir aşka dönüşür. Nesim’in arkadaşı bu hikayenin sonu belli diye uyarsa da Nesim’in bu aşka olan inancı tamdır. Ancak Nesim ve Lilyan’ın yaşadığı tutkulu aşk sürpriz sorunlara gebedir.

Söz vermiştin filminin başrollerini Aslı Tandoğan ve Emre Karayel paylaşıyor

Söz Vermiştin Film Oyuncular

Senaryosunu ve yönetmenliğini Baran Seyhan üstlendiği filmin başrolünde Bir Erkek Bir Kadın dizisinden tanıdığımız Emre Karayel ve Aslı Tandoğan yer alıyor.

Dizinin kadrosunda ayrıca Şenay Gürler, İlyas Özçakır, Mazlum Çimen, Nur Sürer gibi isimlerde yer alıyor.

Söz Vermiştin filmi ne zaman vizyonda?

Emre Karayel ve Aslı Tandoğan’ın başrol oldu film seyircisi ile buluşmak için gün sayıyor. Günümüzde yaşanan aşlara bir örnek olan, bir aşk hikayesinin anladığı bu film 15 Kasım 2019 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Söz Vermiştin filminin fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle