Space Jam 2 filmi Lebron James ile geliyor!

07.05.2020
Space Jam 2 filmi Lebron James ile geliyor!

Space jam 2 filmi, ne zaman konusu, oyuncuları, Michael Jordan, Lebron James, ne zaman çıkacak, Bugs Bunny, Looney Tunes karakterleri, cast, fragmanı, trailer gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

1996 yılında dönemin ünlü Amerikan yıldızı Michale Jordan ile çekilen Space jam filmi Lebron James’li ikinci filmi ile geri dönüyor.

Space Jam 2’nin yıldızı Lebron James

Space Jam, 1996 yılında Looney Tunes karakterleri ile Michael Jordan’ın yer aldığı canlı animasyon filmi, 2012 yılında ikinci filmi ile geri dönüyor. Dönemin ünlü Amerikalı basketbol yıldızı olan Michael Jordan’ın yerine ikinci filmde, günümüzün basketbol starı Lebron James yer alacak. Filmde Lebron James ‘in yanı sıra Klay Thompson, Anthony Davis, Damian Lillard, gibi NBA yıldızları eşlik edecek. Filmde saece NBA yıldızları değil WNBA yıldızları Diana Taurasi, Nneka Ogwumike ve Chiney Ogwumike gibi isimler de kendileri olarak filmde rol alacak. Warner Bros Animation tarafından finanse edilirken, filmin yönetmenliğini ise Malcolm D. Lee üstlenecek.

Looney Tunes karakterini yine izleyebileceğiz

Space Jam 2, 2012 yılının Temmuz ayında vizyona girmesi bekleniyor. Film ile ilgili çalışmalar ise başladı. Bundan 24 yıl önce çekilen filmde olduğu gibi Looney Tunes karakterlerini filmde bolca izleyeceğiz. Bu açıdan da film nostalji açısından olukça güzel anlar yaşatacağa benziyor. Filmde Bugs Bunny karakterinin yine ilk filmde olduğu gibi ön planda olacak. İlk filmde Joe Pytka’nın seslendirdiği Bugs Bunny’i bu kez Eric Bauza seslendirecek. Ayrıca filmde oscarlı oyuncu Don Cheadle de yer alıyor. Lebron’ın eşini ise Star Trek: Discovery filmi ile tanıdığımız Sonequa Martin-Green canlandıracak.

Space Jam 2 konusu

Space Jam’in ilk filminde Looney Tunes kahramanları uzaydan helen yaratıkları Dünya’dan göndermek için Michael Jordan’ın yer adlığı bir kadro ile basketbol maçına çıkmış ve uzaylıları Dünya’dan uzaklaştırmıştı. Space Jam 2’nin konusu ise henüz netlik kazanmış değil. Ancak işin içinde yoğun basketbol olacağından hiç süphemiz yok.

Space Jam 2 oyuncuları

LeBron James – kendisi
Sonequa Martin-Green – Savannah James
Don Cheadle
Klay Thompson – kendisi
Anthony Davis – kendisi
Damian Lillard – kendisi
Diana Taurasi – kendisi
Nneka Ogwumike – kendisi
Chiney Ogwumike – kendisi

Space Jam iki ne zaman çıkacak?

Filmin vizyona giriş tarihi şimdiden belli. 100 milyon dolarlık bütçe ayrılan film, 16 Temmuz 2012’de vizyonda olması bekleniyor.

YORUMLAR

canlı tv izle